PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Słuchawek dla graczy do 300 zł

Steelseries Prezentuje Nowości z Serii Rival Oraz Apex

Szybki spis treści
Steelseries Prezentuje Nowości z Serii Rival Oraz Apex

SteelSeries to jeden z najbardziej znanych producentów peryferiów dla graczy. Ich produkty możemy zobaczyć na największych e-sportowych turniejach, mniejszych zawodach czy w arsenale profesjonalnych graczy. Co nowego przygotowała duńska firma?

28 wrześniabr. Steelseries ogłosiło wprowadzenie na rynek dwóch nowych produktów. Mowa o myszce Rival 110 i klawiaturze Apex 150. Oba produkty są przystosowane do e-sportowych rywalizacji, a więc możemy być pewni ich niezawodności i wyjątkowej precyzji. Wykorzystują one odświeżone technologie i sensory.

Nowości od Steelseries to dawka precyzji i wydajności.

Rival 110

Myszka Rival 110 to nowość na rynku.Każdy z nas kojarzy myszki z serii Rival. Produkty te są już wyznacznikami dobrego sprzętu, którego nie powstydzi się nawet profesjonalnygracz e-sportowy. Tym razem producent postanowił odświeżyć sensor. Sercem myszki stał się optyczny sensor TrueMove1, który został opracowany we współpracy z firmą PixArt. Konstrukcja ma zagwarantować jeszcze lepsze osiągi. Producent zapewnia nas o przenoszeniu ruchów w skali 1:1, 250 IPS oraz rozdzielczości do 7200 DPI. Wszystko po to, aby polepszyć komfort i osiągi podczas nawet najbardziej zaciętych pojedynków. Steelseries nie zamyka się na żadną grupę odbiorców - myszki mają ergonomicznyopływowy kształt, a więc nadadzą się do każdego typu chwytu dłoni, również dla leworęcznych graczy.

Myszka Rival 110 jest gotowa na największe e-sportowe imprezy.Na obudowie urządzenia zaimplementowano 6 przycisków. Mają one ułatwić korzystanie z myszki, głównie w grach typu MMO. Niemniej jednak, również gracze innych gier będą mogli dostosować przyciski do własnych potrzeb. Dla urozmaicenia dodano podświetlenie RGB scrolla i loga firmy. Myszka zbudowana została ze specjalnych materiałów, w efekcie czego waży jedynie 87,5 g. Posiada również wbudowaną pamięć, która pozwala na zapis ustawień bezpośrednio na urządzeniu. Jest to ważne, jeśli zabieramy własną myszkę na turnieje.

Rival 110 w opakowaniu - niezwykle elegancki sprzęt.

Apex 150

Klawiatura Apex 150 posiada efektowne podświetlenie RGB.Nowa klawiatura to konstrukcja, o dziwo, membranowa. Mówię “o dziwo”, ponieważ w gamingowym światku przyjęło się, że najlepsze osiągi gwarantuje konstrukcja mechaniczna. Jest ona jednak droga, a Apex to tańsze rozwiązanie. Za precyzję i wydajność odpowiadają autorskie przełączniki Quick Tension, zaprojektowane specjalnie dla tej klawiatury. Mają one reagować w nadzwyczaj krótkim czasie i odznaczać się cichą pracą. Mimo, że jest to membranówka, przyciski posiadają charakterystyczne “odbicie” - tak jak ma to miejsce przy przełącznikach mechanicznych. Każdy klawisz jest w pełni konfigurowalny, a żywotność sięga 20 milionów kliknięć. Dodatkowo otrzymujemy oprogramowanie SteelSeries Engine 3, które pozwala na synchronizację z popularnym komunikatorem Discord.

Apex 150 to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą wydawać fortuny na drogie klawiatury mechaniczne.

Producent sugeruje ceny: 159 PLN za Rival 110 i 299 PLN za Apex 150.

blog comments powered by Disqus
Steelseries Prezentuje Nowości z Serii Rival Oraz Apex
Autor: Szymon Szott