PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Niedroga Kamera Inspekcyjna Wkrótce w Biedronce

Niedroga Kamera Inspekcyjna Wkrótce w Biedronce

Popularna sieć sklepów Biedronka od dłuższego czasu zaskakuje nas ciekawymi promocjami, dzięki którym możemy wyposażyć się w dobre jakościowo, tanie produkty. Co nowego przygotował sklep?

Kamera, która dotrze wszędzie

Przygotujcie portfele - już od poniedziałku br. w ofercie sieci Biedronka znajdzie się ciekawy produkt. Jest to kamera inspekcyjna Niteo Tools EC-1. Czym jest kamera inspekcyjna? Mowa tu o urządzeniu zwanym boroskopem, które pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca (np. części silnika, układy kanalizacyjne i tym podobne) i nagrać je. Specjalistyczne produkty bywają bardzo drogie, jednak do sporadycznych zastosowań wystarczy prosta konstrukcja. Taką właśnie proponuje portugalskie konsorcjum.

Kamera inspekcyjna to idealny partner do pracy w zakamarkach.EC-1 to poręczny sprzęt. Zbudowany jest z uchwytu oraz kamery umieszczonej na długim, wodoodpornym ramieniu. Pozwala to na wyświetlanie obrazu na żywo na ekranie sparowanego smartfona lub komputera. Dzięki temu, każdy majsterkowicz będzie mógł dostać się w różnego typu zakamarki. Ułatwi to codzienne prace przy domowych instalacjach lub pomoże np. w razie awarii silnika samochodu. Nie musimy martwić się o zasięg, ani obsługę. 8-milimetrowa kamera została zainstalowana na metalowym, giętkim, 79-centymetrowym ramieniu, który bez problemów obsłużymy jedną ręką.

Kamera sprawdzi się we wszystkich miejscach, do których nie sięga wzrok.Sama kamera posiada dobrze znane funkcje. Pozwala nagrywać filmy, zapisywać zdjęcia lub wyświetlać obraz. Aby zapewnić odpowiednią funkcjonalność podczas pracy, dookoła obiektywu umieszczono 6 diod LED, które oświetlają miejsce nagrywania. Pozwala to uzyskać wyraźny obraz nawet w najmniejszych zakamarkach. Obiektyw urządzenia zapewnia szerokie pole widzenia - 67 stopni. Co ważne, całość jest wodoodporna i pyłoszczelna, a więc nie musimy martwić się warunkami, w jakich przyjdzie nam pracować.

Praca z EC-1 to również świetna zabawa.Do obsługi urządzenia została przeznaczona dedykowana aplikacja, którą możemy pobrać ze sklepu Google Play. EC-1 jest kompatybilne jedynie ze smartfonami opartymi o Android 4.4 lub wyższy. W uchwycie zamontujemy telefon o maksymalnie 5 calach. Łączenie z komputerem odbywa się przy pomocy kabla USB. Warto również wspomnieć, że kamera została zbadana i przetestowana przez niezależną jednostkę certyfikującą TUV.

Kamera przychodzi w praktycznym opakowaniu.

Oferta na kamerę inspekcyjną Niteo Tools EC-1 trwa od 2 do 15 października lub do wyczerpania zapasów. Cena - jedyne 99 zł.

Jakie kamery są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kamer z 5/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które kamery warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Sony NEX-FS700 Sony NEX-FS700Best of the best!
2Sony HDR-CX6 Sony HDR-CX6 Sprawdź sam
3Sony HDR-CX450 Sony HDR-CX450 Ten ma niezłą cenę!
4Sony FDR-AXP33 Sony FDR-AXP33 Polecany model
5Panasonic HC-V160 Panasonic HC-V160 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 30 Najbardziej Popularnych Kamer Zeszłego Miesiąca!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Niedroga Kamera Inspekcyjna Wkrótce w Biedronce