PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Garmin Przedstawia Vivomove HR - Smartwatch dla Aktywnych

Garmin Przedstawia Vivomove HR - Smartwatch dla Aktywnych

Jakiś czas temu wspominaliśmy Wam o premierze smartwatchy od Garmin. Z targów IFA 2017 docierały do nas tylko podstawowe informacje, jednak dziś przyjrzymy się dokładniej konkretnemu modelowi - vivomove HR.

Smartwatch uniwersalny

Podczas tegorocznych targów IFA 2017 firma Garmin zaprezentowała zegarek hybrydowy Garmin vivomove HR. Jest to smartwatch, który posiada moc różnych, przydatnych funkcji. Jak mówi sam producent, vivomove HR czerpie doświadczenia z poprzednika. Wciąż zachwyca wzornictwo, ale tym razem również bardziej zaawansowana technologia. Mimo klasycznego wyglądu analogowego zegarka nie tracimy na funkcjonalności.

Vivomove HR to odświeżona, ulepszona wersja zeszłorocznego Vivomove.

Przewagą vivomove HR jest jego wygląd. Możemy opisać go jednym słowem - wszechstronny. Wzornictwo jest uniwersalne, pasuje do codziennych stylizacji - mniej lub bardziej formalnych. Do wyboru dodatkowo dwie opcje - premium i sport. Wersja premium to przede wszystkim skórzane paski i stylowa koperta.

Vivomove HR zapewnia wiele różnych konfiguracji.

Smartwatch kupujemy po to, aby ułatwiał nam życie. Tak też jest w przypadku vivomove HR. Jako podstawową funkcję zegarka wyróżniamy monitorowanie kondycji i aktywności fizycznej. Vivomove HR potrafi również obliczyć nasz pułap tlenowy oraz wiek sprawnościowy. Jest to przydatne dla aktywnych użytkowników, którzy na podstawie danych z zegarka będą mogli kontrolować postępy i realizować cele sportowe. Smartwatch od Garmin potrafi również wykonać całodniowy pomiar stresu - przydatne np. dla kulturystów, u których poziom kortyzolu (“hormon stresu”) jest bardzo istotną wartością. Jak widać, vivomove HR jest bardzo wszechstronnym zegarkiem sportowym, lecz jego funkcjonalność na tym się nie kończy. Zegarek dostarcza również powiadomienia o e-mailach, wiadomościach SMS, połączeniach, przypomnieniach z aplikacji czy aktualnościach z mediów społecznościowych prosto ze sparowanego smartfona. Za pomocą darmowej aplikacji możemy zapisywać dane, by później mieć do nich dostęp. Możemy w niej również udostępniać nasze aktywności czy osiągi.

Vivomove HR posiada zaawansowane sensory.

Podsumowując. Garmin vivomove HR to zegarek uniwersalny. Każdy użytkownik wykorzysta jego walory, czerpiąc radość z codziennych aktywności. Do wyboru wiele połączeń kolorystycznych, jak i wersja premium - skórzana. Dla amatorów sportu wgrane zostały podstawowe profile sportowe, ale technologia Garmin Move IQ automatycznie rozpoznaje nowe aktywności i zapisuje je. Sugerowana cena zaczyna się od 199,99 dolarów - urządzenie pojawi się na rynku w IV kwartale tego roku.Vivomove HR może być świetnym dodatkiem do każdej stylizacji.

Jakie smartwatche są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu smartwatchów z 10/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które smartwatche warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Samsung Gear S3 SM-R760 Frontier Samsung Gear S3 SM-R760 FrontierBest of the best!
2Overmax Touch 2.5 Overmax Touch 2.5 Sprawdź sam
3Samsung Gear S3 SM-R770 Classic Samsung Gear S3 SM-R770 Classic Ten ma niezłą cenę!
4Huawei Watch 2 Sport LTE Huawei Watch 2 Sport LTE Polecany model
5Samsung Gear Fit 2 R360 Samsung Gear Fit 2 R360 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 7 Smartwatchy - Inteligentne Zegarki

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Garmin Przedstawia Vivomove HR - Smartwatch dla Aktywnych