PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Profesjonalne kamery sportowe wysokiej jakości

Garmin Przedstawia Vivomove HR - Smartwatch dla Aktywnych

Szybki spis treści
Garmin Przedstawia Vivomove HR - Smartwatch dla Aktywnych

Jakiś czas temu wspominaliśmy Wam o premierze smartwatchy od Garmin. Z targów IFA 2017 docierały do nas tylko podstawowe informacje, jednak dziś przyjrzymy się dokładniej konkretnemu modelowi - vivomove HR.

Smartwatch uniwersalny

Podczas tegorocznych targów IFA 2017 firma Garmin zaprezentowała zegarek hybrydowy Garmin vivomove HR. Jest to smartwatch, który posiada moc różnych, przydatnych funkcji. Jak mówi sam producent, vivomove HR czerpie doświadczenia z poprzednika. Wciąż zachwyca wzornictwo, ale tym razem również bardziej zaawansowana technologia. Mimo klasycznego wyglądu analogowego zegarka nie tracimy na funkcjonalności.

Vivomove HR to odświeżona, ulepszona wersja zeszłorocznego Vivomove.

Przewagą vivomove HR jest jego wygląd. Możemy opisać go jednym słowem - wszechstronny. Wzornictwo jest uniwersalne, pasuje do codziennych stylizacji - mniej lub bardziej formalnych. Do wyboru dodatkowo dwie opcje - premium i sport. Wersja premium to przede wszystkim skórzane paski i stylowa koperta.

Vivomove HR zapewnia wiele różnych konfiguracji.

Smartwatch kupujemy po to, aby ułatwiał nam życie. Tak też jest w przypadku vivomove HR. Jako podstawową funkcję zegarka wyróżniamy monitorowanie kondycji i aktywności fizycznej. Vivomove HR potrafi również obliczyć nasz pułap tlenowy oraz wiek sprawnościowy. Jest to przydatne dla aktywnych użytkowników, którzy na podstawie danych z zegarka będą mogli kontrolować postępy i realizować cele sportowe. Smartwatch od Garmin potrafi również wykonać całodniowy pomiar stresu - przydatne np. dla kulturystów, u których poziom kortyzolu (“hormon stresu”) jest bardzo istotną wartością. Jak widać, vivomove HR jest bardzo wszechstronnym zegarkiem sportowym, lecz jego funkcjonalność na tym się nie kończy. Zegarek dostarcza również powiadomienia o e-mailach, wiadomościach SMS, połączeniach, przypomnieniach z aplikacji czy aktualnościach z mediów społecznościowych prosto ze sparowanego smartfona. Za pomocą darmowej aplikacji możemy zapisywać dane, by później mieć do nich dostęp. Możemy w niej również udostępniać nasze aktywności czy osiągi.

Vivomove HR posiada zaawansowane sensory.

Podsumowując. Garmin vivomove HR to zegarek uniwersalny. Każdy użytkownik wykorzysta jego walory, czerpiąc radość z codziennych aktywności. Do wyboru wiele połączeń kolorystycznych, jak i wersja premium - skórzana. Dla amatorów sportu wgrane zostały podstawowe profile sportowe, ale technologia Garmin Move IQ automatycznie rozpoznaje nowe aktywności i zapisuje je. Sugerowana cena zaczyna się od 199,99 dolarów - urządzenie pojawi się na rynku w IV kwartale tego roku.Vivomove HR może być świetnym dodatkiem do każdej stylizacji.

blog comments powered by Disqus
Garmin Przedstawia Vivomove HR - Smartwatch dla Aktywnych