PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najlepsze aplikacje do nauki 2019 - Darmowe i płatne apki dla uczniów

Pierwszy Smartfon od Razera!

Pierwszy Smartfon od Razera!

Firma Razer w głównej mierze znana jest z tworzenia profesjonalnego sprzętu dla ambitnych graczy. Niebawem to się może zmienić za sprawą stworzenia pierwszego smartfona przez ekipę Razer! Przyjrzyjmy się temu bliżej...

Myszki, klawiatury, podkładki, słuchawki i wiele innych peryferii jest cechą charakterystyczną firmy Razer. Produkty te cechują się ponadprzeciętnymi właściwościami, stąd cieszą się tak wielką popularnością zarówno wśród profesjonalnych jak i tych nieco mniej zaawansowanych graczy. Co jeśli, do tego dorobku dopiszemy jeszcze smartfony? Czy to w ogóle jest możliwe?

Razer Wkracza do Świata Smartfonów

Firma tworząca sprzęt dla graczy jest w stanie skonstruować telefon dla graczy? Cóż, Razer wykorzystując najnowsze zdobycze technologiczne pokroju procesora Snapdragon 835, na nowo Ameryki nie odkryje, ale... jest zawsze małe "ale". Otóż, niebywałym plusem ich nowego urządzenia okazać się może specjalnie zmodyfikowany system Android, który nie zawsze jest taką oczywistością, mając na względzie (nie) zoptymalizowane nakładki stworzone przez szereg firm trudniących się produkcją sprytnych telefonów. Czy tak będzie? Okaże się niebawem, ale tymczasem rzućmy okiem na równie ważną specyfikację Razer Phone'a:

Specyfikacja Razer Phone

Niemalże 6-calowa matryca w rozdzielczości QHD w połączeniu ze Snapdragonem 835 i 8 GB RAM-u, może się podobać! Taka specyfikacja z pewnością zapewni nienaganną płynność w całej gamie mobilnych tytułów na system wujaszka Google'a. Zanim jednak "napalimy się" na w/w sprzęt, wiedzcie, że (wiem, że się powtarzam) już teraz można kupić sprzęt o podobnej specyfikacji i z pewnością będzie o całe krocie tańszy od Razer Phone'a!

Razer i Jego Sprzęt dla Graczy

Chyba wszyscy doskonale zdajecie sobie sprawę,że sprzęt od Razera nigdy nie należał do najtańszych, więc i w tym przypadku potencjalnym kupującym przyjdzie zapłacić nie małe pieniądze. Czy będzie warto? Najlepiej dowiemy się kiedy telefon trafi do sprzedaży już pierwszego listopada tego roku.

blog comments powered by Disqus
Pierwszy Smartfon od Razera!