PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 1000 zł?

Darmowe gry na BlackBerry

Darmowe gry na BlackBerry

Specjalnie dla posiadaczy telefonów marki BlackBerry przygotowaliśmy zestawienie ośmiu najciekawszych gier, które warto mieć w smartfonie firmy RIM. Koniec z nudą w wolnym czasie!

Ka-Glom

Jest to gra w stylu Tetris. Zdobywasz punkty za odpowiednie ustawienie wierszy w kolorach.

Liczby Cruncher Jest to jedna z bardziej popularnych gier na BlackBerry. Jest to skrzyżowanie Sudoku oraz Tetris. Celem jest ułożenie odpowiedniej sekwencji liczb w wyznaczonym czasie.

BlackBerry

Sudoku Lite Jest to wersja elektroniczna popularnej gry papierowej. Gra posiada trzy poziomy trudności oraz po 10 zagadek na każdym etapie.

BlackBerry

3D PBA Bowling 2 – Lite Jest to gra w kręgle. Jednak jest to coś więcej niż tylko gra! Gracz ma możliwość grać w samemu lub w rywalizując w turnieju.

Pixelated Celem ten gry jest zmiana wielobarwnych kwadratów (lub pikseli) w jeden kolor.

BlackBerry

Blocked Traffic W tej grze organizujesz ruch małych samochodów.

BlackBerry

GT LinkFour, Blackjack, Roulette, TexasHoldem & Warship Programy pochodzą od firmy Gold Thumb. Są to klasyczne gry, które zaciekawią każdego. Hity takie jak ruletka, Texas Holdem, BlackJack lub statki są bardzo intuicyjne w obsłudze.

BlackBerry

Par 72 Golf Lite Klasyczna gra w golfa umożliwiająca wybór kija, linii strzału oraz siły uderzenia. Darmowa wersja gry pozwala na zagranie w trzy rozgrywki.

BlackBerry

blog comments powered by Disqus
Darmowe gry na BlackBerry