Darmowe gry na BlackBerry

Darmowe gry na BlackBerry

Specjalnie dla posiadaczy telefonów marki BlackBerry przygotowaliśmy zestawienie ośmiu najciekawszych gier, które warto mieć w smartfonie firmy RIM. Koniec z nudą w wolnym czasie!

Ka-Glom

Jest to gra w stylu Tetris. Zdobywasz punkty za odpowiednie ustawienie wierszy w kolorach.

**[Liczby Cruncher](https://appworld.blackberry.com/webstore/content/4548)** Jest to jedna z bardziej popularnych gier na **[BlackBerry](https://www.videotesty.pl/produkt/producent/99/Blackberry/)**. Jest to skrzyżowanie Sudoku oraz Tetris. Celem jest ułożenie odpowiedniej sekwencji liczb w wyznaczonym czasie.

BlackBerry

**[Sudoku Lite](https://appworld.blackberry.com/webstore/content/2276)** Jest to wersja elektroniczna popularnej gry papierowej. Gra posiada trzy poziomy trudności oraz po 10 zagadek na każdym etapie.

BlackBerry

**[3D PBA Bowling 2 – Lite](https://appworld.blackberry.com/webstore/content/5278)** Jest to gra w kręgle. Jednak jest to coś więcej niż tylko gra! Gracz ma możliwość grać w samemu lub w rywalizując w turnieju.

**[Pixelated](https://appworld.blackberry.com/webstore/content/2048)** Celem ten gry jest zmiana wielobarwnych kwadratów (lub pikseli) w jeden kolor.

BlackBerry

**[Blocked Traffic](https://appworld.blackberry.com/webstore/content/2352)** W tej grze organizujesz ruch małych samochodów.

BlackBerry

**[GT LinkFour, Blackjack, Roulette, TexasHoldem & Warship](https://appworld.blackberry.com/webstore/vendor/335)** Programy pochodzą od firmy Gold Thumb. Są to klasyczne gry, które zaciekawią każdego. Hity takie jak ruletka, Texas Holdem, BlackJack lub statki są bardzo intuicyjne w obsłudze.

BlackBerry

**[Par 72 Golf Lite](https://appworld.blackberry.com/webstore/content/1075)** Klasyczna gra w golfa umożliwiająca wybór kija, linii strzału oraz siły uderzenia. Darmowa wersja gry pozwala na zagranie w trzy rozgrywki.

BlackBerry

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more