PODPOWIEDZI:

Project Linda - Stacja Dokująca Dla Razer Phone?

Project Linda - Stacja Dokująca Dla Razer Phone?

Czy najlepszy smartfon dla graczy może być jeszcze lepszy? Razer udowadnia, że smartfon może stanowić idealne centrum rozrywki poprzez niebagatelne rozwiązania technologiczne! Czy szykuje nam się hit sprzedażowy? Sprawdźcie sami!

Ostatnie lata pokazują, że hybrydy wciąż znajdują się na topie najpopularniejszych rozwiązań technologicznych. Za przykład mogą posłużyć zarówno samochody jak i urządzenia mobilne pokroju serii Yoga od Lenovo. Dzisiaj mamy jednak do czynienia z czymś więcej, jak klasycznym połączeniem funkcjonalności tabletu i laptopa. Oto przed nami Project Linda!

Project Linda

Jakiś czas temu mieliśmy okazje poznać pierwszego smartfona sygnowanego logiem Razer. Smartfon ten cechuje się ponadprzeciętną specyfikacją i niemalże idealną optymalizacją oprogramowania, co przekłada się na świetne doznania z gier i nie tylko. Co jeśli, pokusimy się o rozszerzenie imersji i podłączymy Razer Phone do unikatowej stacji dokującej? 

Stacja Dokująca Dla Telefonu

Czy czegoś to wam nie przypomina? Mnie osobiście na myśl przychodzi projekt Continuum od Microsoftu, kiedy uśmierconego Windows Phone'a mogliśmy wykorzystać jako podręczny komputer. W tym przypadku Razer idzie o krok dalej, bowiem za cel obrał sobie zatarcie granicy dzielącej komputer i smartfon. W tym celu, inżynierowie Razera stworzyli urządzenie ważące zaledwie 1,25 kg (wraz z telefonem), które zostało wyposażone w ekran o przekątnej 13.3-cala Quad HD 120 Hz z podświetlaną klawiaturą membranową. Warto zauważyć, że Project Linda został dodatkowo wyposażony w akumulator o pojemności 53,6 Wh, 3.5 mm gniazdo Jack, USB-A, USB-C, mikrofon oraz kamerę. 

Razer Nommo

Jeśli już mówimy o rozrywce, to grzechem byłoby nie wspomnieć o zestawie głośników Razer Nommo i Razer Nommo Pro. Pierwszy wymieniony zestaw opiewa w system 2.0, który pozwala na uzyskanie pełnozakrsowego dźwięku o odpowiedniej mocy i wyrazistości dzięki 3-calowym przetwornikom z włókna szklanego. Drugi zestaw może pochwalić się systemem 2.1, który to cechuje się szerokim zakresem dźwięku, niezwykłą głębią, czystością oraz certyfikatem THX. Co więcej, model ten wyposażono również w technologię Dolby Virtual Speaker. Niestety, ale ceny wymienionych produktów nie zostały obecnie ujawnione. Macie jakieś pytania? Zapraszam do dyskusji w komentarzach!

blog comments powered by Disqus
Project Linda - Stacja Dokująca Dla Razer Phone?