PODPOWIEDZI:

Limitowana Edycja PlayStation 4 Pro Monster Hunter World

Limitowana Edycja PlayStation 4 Pro Monster Hunter World

Gra Monster Hunter World zapowiada się miodnie! Całkiem fajnie wygląda także konsola PlayStation 4 Pro w edycji limitowanej, która nawiązuje właśnie do wspomnianej gry.

Konsole PlayStation od Sony dosyć regularnie pojawiają się w ciekawych edycjach limitowanych, które kierowane są głównie do osób lubiący motyw z danej gry lub takich, które zostaną nim oczarowane.

Zacznijmy od samej gry. Nie wiem jak Wy, ale ja takie produkcje od firmy Capcom biorę raczej w ciemno. Rozgrywka Monster Hunter: World w teorii jest jednak łopatologiczna. Bierzemy zlecenie na zabicie potwora, eliminujemy go, dostajemy nagrodę.

Przy okazji zostajemy wciągani w zaprezentowany świat i fabułę, choć nie ma co ukrywać - cały miód tej gry spoczywać będzie w walce z coraz potężniejszymi potworami w zróżnicowanych lokacjach. Zobaczcie zresztą sami:

Gra pojawi się już 26 stycznia. Sony wraz z Capcom przygotowało jeszcze jedną niespodziankę - limitowaną edycję PlayStation 4 Pro Monster Hunter World, która prezentuje się całkiem ciekawie:

ps4 pro monster hunter editionps4 pro monster hunter editionps4 pro monster hunter edition 3

Całkiem fajny motyw, prawda? Mnie totalnie oczarował kontroler. A Wy co sądzicie o tej limitowanej edycji?

blog comments powered by Disqus
Limitowana Edycja PlayStation 4 Pro Monster Hunter World