PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test i recenzja Samsunga Galaxy Note 9 - Czy warto kupić w 2019?

myPhone 6680 SHARE – do 30 dni pracy na baterii

myPhone 6680 SHARE – do 30 dni pracy na baterii

myPhone wprowadza na rynek kolejny model telefon komórkowego: myPhone 6680 SHARE. Jest to idealne narzędzie pracy dla handlowca lub menedżera, aktywnie korzystającego z dwóch numerów telefonu. Godny następca modeli 6691 i 6670 łączy w sobie wysoką jakość wykonania, solidną metalową obudowę, smukły kształt i zalety technologii Dual SIM. Dostępny będzie bez simlocka w niezwykle atrakcyjnej cenie 329 złotych!

myPhone 6680 SHARE

Telefon myPhone 6680 SHARE jak na myPhone'a przystało obsługuje dwie aktywne karty SIM, bez konieczności ich przełączania czy przelogowywania. Obie karty są cały czas zalogowane w swoich sieciach. Rozwiązanie takie ma wiele zalet – pozwala korzystać z numeru prywatnego i firmowego w jednym urządzeniu, uwalnia od konieczności noszenia dwóch telefonów. 6680 SHARE jest efektywnym narzędziem do oszczędzania na kosztach rozmów – będąc dostępnym pod stałym numerem abonamentowym, możemy nawiązywać połączenia wychodzące za pomocą drugiej karty pre-paid z najnowszą taryfą promocyjną z cyklu „godzina za 3 grosze”.

myPhone 6680 SHARE

myPhone 6680 SHARE ma wiele atrybutów czyniących z niego wyśmienite narzędzie do pracy. Solidna obudowa wykonana z metalu oraz wysokiej jakości tworzyw sztucznych pozwala na korzystanie z telefonu bez obawy o jego szybkie zniszczenie. Niewielka grubość telefonu – tylko 9 milimetrów – ułatwia noszenie telefonu w kieszeni marynarki. 6680 SHARE nie wymaga częstego ładowania, potrafi wytrzymać aż do 30 dni bez konieczności ładowania. Umożliwia też przeprowadzenie do 7 godzin rozmów – i to wszystko przy pojemności baterii 700 mAh. Jest to możliwe, ponieważ SHARE wyposażony został w energooszczędną technologię zasilania zastosowaną już w modelu 8870, dzięki której nieużywany telefon przechodzi w stan uśpienia.

myPhone 6680 SHARE

Kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 240x320 pikseli i przekątnej ponad 2,2 cala pozwala na sprawne korzystanie z przejrzystego menu. Dzięki możliwości odtwarzania plików video i audio telefon można zmienić w przenośny odtwarzacz filmów i muzyki. Na wyposażeniu modelu 6680 znajdziemy też dyktafon, radio FM, aparat z matrycą 1,2 mpx i funkcją kamery video, moduł bluetooth z obsługą dźwięku stereo, port USB umożliwiający podłączenie do komputera oraz złącze kart micro SD. Osoby nie pozbawione poczucia humoru z zadowoleniem przyjmą obecny w tym urządzeniu modulator głosu z ośmioma trybami zmiany barwy głosu.

myPhone 6680 SHARE

myPhone 6680 SHARE objęty jest 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door. Sugerowana cena detaliczna urządzenia – 329 złotych brutto.

blog comments powered by Disqus
myPhone 6680 SHARE – do 30 dni pracy na baterii