PODPOWIEDZI:

Mniej Operacji Plastycznych Dzięki Smartfonom i Selfie

Mniej Operacji Plastycznych Dzięki Smartfonom i Selfie

Nie jestem wielkim fanem zdjęć typu selfie, ale jak się okazuje niosą one za sobą pewną korzyść. Zmniejszają bowiem liczbę operacji plastycznych. Szczegóły w poniższym newsie.

Według informacji Brytyjskiego Stowarzyszenia Chirurgów Plastycznych (BAAPS), w roku 2017 liczba operacji plastycznych w Wielkiej Brytanii spadła aż o 44%.

Chirurdzy twierdzą, że największy wpływ na ten spadek mają... smartfony i specjalne filtry oraz aplikacje do selfie. Po zastanowieniu się, rzeczywiście może być to powód.

Poradnik: Jak zrobić najlepsze selfie? >>>

Nasze życie, również towarzyskie, coraz częściej przenosi się do sieci. Portale społecznościowe aż kipią od naszych zdjęć. A co do robionych fotek, praktycznie każdy smartfon oferuje tryb upiększania, który odpowiednio tuninguje naszą facjatę. Widocznie niektórym to wystarczy i podnosi samoocenę na tyle, by nie myśleć o operacji plastycznej.

Brytyjscy chirurdzy nie będą jednak bezrobotni, gdyż jeden typ operacji wciąż idzie w górę. Chyba nie trudno odgadnąć, że dotyczy poprawiania/powiększania piersi

blog comments powered by Disqus
Mniej Operacji Plastycznych Dzięki Smartfonom i Selfie