PODPOWIEDZI:

Sony zaprezentowało nowe, ultra wyraźne serie telewizorów 4K HDR!

Sony zaprezentowało nowe, ultra wyraźne serie telewizorów 4K HDR!

Sony wprowadza na rynek dwie całkowicie nowe serie telewizorów 4K. Łącznie w ofercie pojawi się aż 6 nowych produktów, które będą się od siebie różniły głównie rozmiarami. Nowości zasila procesor X1!

Sony XF83 i Sony XF70 - to właśnie nowe serie telewizorów japońskiego producenta. Urządzenia mają wyróżniać się nieskazitelnym obrazem oraz szeregiem funkcji smart. Producent ma spore doświadczenie w produkcji tego typu urządzeń, ale czy obietnice zostaną spełnione?

Telewizor z serii XF70 prezentuje się wyśmienicie!

Modele spod znaku XF83 zostały wyposażone w wydajny procesor X1, który oprócz zapewniania wysokiej jakości odpowiada za poprawne działanie wielu funkcji smart. Producent naszpikował urządzenia szeregiem różnych technologii, które wyostrzają, optymalizują, interpolują i upiększają obraz - zachowując przy tym jego naturalną barwę. Ciekawą opcją jest dostępność platformy Android TV, która wyposaża nas w “arsenał” filmów, programów i aplikacji. Co więcej, telewizory będą również idealne do grania na konsoli, pozwolą czerpać wideo z platform streamingowych i zachować przy tym wyjątkowy design bez widocznego kabla.

Obraz nowych serii jest ultra ostry.

Seria XF70 to cztery urządzenia w różnych rozmiarach. Telewizory dostępne są w tylu wersjach, aby bez problemu wpasować się w każde wnętrze. Zastosowano technologię 4K X-Reality PRO, która eksponuje szczegóły i czyni obraz jeszcze bardziej wyraźnym. Urządzenie sprawdzi się nie tylko do oglądania filmów, można na nim z powodzeniem pokonywać kolejne levele w grach na konsoli PlayStation 4. Tutaj również w nasze oczy nie będzie rzucać się okablowanie, a na co dzień cieszyć będzie dostępność funkcji smart.

Urządzenia nie posiadają widocznego okablowania.

Seria XF83 to urządzenia o rozmiarach 60 i 70 cali. XF70 to już cztery urządzenia - 43, 49, 55 oraz 65 cali. Wszystkie pojawią się w sprzedaży wiosną. Cen na razie nie znamy.

Źródło: Sony

blog comments powered by Disqus
Sony zaprezentowało nowe, ultra wyraźne serie telewizorów 4K HDR!