PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 1000 zł?

Sony zaprezentowało nowe, ultra wyraźne serie telewizorów 4K HDR!

Sony zaprezentowało nowe, ultra wyraźne serie telewizorów 4K HDR!

Sony wprowadza na rynek dwie całkowicie nowe serie telewizorów 4K. Łącznie w ofercie pojawi się aż 6 nowych produktów, które będą się od siebie różniły głównie rozmiarami. Nowości zasila procesor X1!

Sony XF83 i Sony XF70 - to właśnie nowe serie telewizorów japońskiego producenta. Urządzenia mają wyróżniać się nieskazitelnym obrazem oraz szeregiem funkcji smart. Producent ma spore doświadczenie w produkcji tego typu urządzeń, ale czy obietnice zostaną spełnione?

Telewizor z serii XF70 prezentuje się wyśmienicie!

Modele spod znaku XF83 zostały wyposażone w wydajny procesor X1, który oprócz zapewniania wysokiej jakości odpowiada za poprawne działanie wielu funkcji smart. Producent naszpikował urządzenia szeregiem różnych technologii, które wyostrzają, optymalizują, interpolują i upiększają obraz - zachowując przy tym jego naturalną barwę. Ciekawą opcją jest dostępność platformy Android TV, która wyposaża nas w “arsenał” filmów, programów i aplikacji. Co więcej, telewizory będą również idealne do grania na konsoli, pozwolą czerpać wideo z platform streamingowych i zachować przy tym wyjątkowy design bez widocznego kabla.

Obraz nowych serii jest ultra ostry.

Seria XF70 to cztery urządzenia w różnych rozmiarach. Telewizory dostępne są w tylu wersjach, aby bez problemu wpasować się w każde wnętrze. Zastosowano technologię 4K X-Reality PRO, która eksponuje szczegóły i czyni obraz jeszcze bardziej wyraźnym. Urządzenie sprawdzi się nie tylko do oglądania filmów, można na nim z powodzeniem pokonywać kolejne levele w grach na konsoli PlayStation 4. Tutaj również w nasze oczy nie będzie rzucać się okablowanie, a na co dzień cieszyć będzie dostępność funkcji smart.

Urządzenia nie posiadają widocznego okablowania.

Seria XF83 to urządzenia o rozmiarach 60 i 70 cali. XF70 to już cztery urządzenia - 43, 49, 55 oraz 65 cali. Wszystkie pojawią się w sprzedaży wiosną. Cen na razie nie znamy.

Źródło: Sony

blog comments powered by Disqus
Sony zaprezentowało nowe, ultra wyraźne serie telewizorów 4K HDR!
Autor: Szymon Szott