PODPOWIEDZI:

Specjalistyczna kamera i szokująco tanie słuchawki od jutra w Biedronce!

Specjalistyczna kamera i szokująco tanie słuchawki od jutra w Biedronce!

Do Biedronki trafiają kolejne tanie, ale ciekawe urządzenia. Tym razem na półkach sklepowych znajdziecie specjalistyczne urządzenie EC-1 marki Niteo Tools oraz porządne słuchawki Hykker.

Już jutro, tj. 6 kwietnia, asortyment popularnej Biedronki wzbogacą dwa produkty. Urządzenia są zdecydowanie z innych światów, jednak warto im się przyjrzeć - jak zawsze  w przypadku takich produktów otrzymujemy jakość współmierną do ceny.

Kamera inspekcyjna z Biedronki podczas pracy.

Pierwszym urządzeniem, które trafi na sklepowe półki jest kamera inspekcyjna od Niteo Tools. Nowoczesny sprzęt to techniczny endoskop, który pozwoli Wam na łatwe i szybkie wykonywanie różnego typu napraw czy inspekcji w miejscach z utrudnionym dostępem. Jej zalety docenią zwłaszcza mechanicy, majsterkowicze i… użytkownicy domowi, ponieważ kamera może okazać się przydatna podczas poszukiwań zagubionych rzeczy - kolczyków, kluczy czy innych drobiazgów.

Kamera EC-1 sprawdzi się przy majsterkowaniu czy inspekcji urządzeń.

Kamera o średnicy 8 mm znajduje się na końcu długiego i giętkiego przewodu o długości 79 cm. To właśnie dzięki niej możemy nagrać lub odtwarzać obraz na żywo o rozdzielczości 640x480px w formacie AVI. EC-1 wykonuje również zdjęcia JPG. Wokół obiektywu umieszczono 6 diod LED, które doświetlają miejsce pracy. Kąt widzenia kamery to 67 stopni. Mimo niskiej ceny (99 PLN) posiada potwierdzenie wodoodporności i pyłoszczelności - normę IP67.

Jak kamera wypada w praktyce? Recenzja Niteo Tools EC-1

Czarny to jeden z kilku kolorów słuchawek Hykker.

Drugie urządzenie goszczące w Biedronce to słuchawki Hykker Soul Sound, czyli niezwykle tanie, przewodowe słuchawki designerskie. Producent kieruje swój produkt do wszystkich miłośników dobrego brzmienia, które oprócz ciekawych wrażeń z odsłuchu poszukują komfortu użytkowania. Pasmo przenoszenia to 20 Hz - 20 Khz, co czyni je dobrym wyborem zarówno do oglądania filmów, jak i słuchania muzyki. Słuchawki będą dostępne w kolorach: żółtym, bordowym, turkusowym, białym i czarnym. Posiadają regulowany pałąk oraz kabel 155 cm, zakończony złączem minijack 3,5 mm. Posiadacze najnowszych iPhone’ów nie będą uradowani, ale całej reszcie serdecznie polecam - za 22,99 PLN nie ma się co zastanawiać!

Słuchawki są przewodowe, posiadają złącze 3,5 minijack.

Niezwykle tanie słuchawki Hykker Soul Sound - rzetelny test

Produkty pozostaną w sprzedaży do 19 kwietnia br. lub do wyczerpania zapasów magazynowych.

Źródło: Hykker

blog comments powered by Disqus
Specjalistyczna kamera i szokująco tanie słuchawki od jutra w Biedronce!