PODPOWIEDZI:

Smartfon z fizyczną klawiaturą? Blackberry jest uparte!

Smartfon z fizyczną klawiaturą? Blackberry jest uparte!

Nie wiem jak Wy, ale ja kiedyś bardzo chciałem mieć smartfona z fizyczną klawiaturą. Było to jednak kilka dobrych lat temu. Standardy się zmieniły, ale nie zmienia się strategia BlackBerry, które po raz kolejny chce nam zaserwować model z fizyczną klawiaturą. Czy to wypali?

Smartfon z fizyczną klawiaturą - taki wynalazek wydaje się być w dzisiejszych czasach zupełnie bez sensu. Obsługa dotykowych ekranów jest na tyle wygodna, że większości użytkowników nie jest potrzebna fizyczna klawiatura.

Okazuje się jednak, że wciąż są plany tworzenia tego typu smartfonów. Nie trudno się domyślić, że chodzi o urządzenia z logiem jeżynki, czyli od firmy BlackBerry.

BlackBerry athena przód klawisze fizyczne

W sieci pojawiły się rednery, które dotyczą smartfona o kodowej nazwie BlackBerry Athena, który ma być następcą modelu KEYone. Trzeba przyznać, że smartfon prezentuje się ciekawie. Czarna, surowa bryła emanująca elegancją i fizyczna klawiatura z dość sporymi klawiszami.

Jeżeli chodzi o plecki, to dostrzec można podwójny aparat. Co z przyciskami? Będą najprawdopodobniej na jednej krawędzi. BlackBerry nie zrezygnuje także z wejścia słuchawkowego.

BlackBerry athena tył

Jeżeli chodzi o specyfikację, cenę czy premierę, to nie wiemy jeszcze nic konkretnego. Ciekawi mnie jednak Wasze zdanie - czy smartfon z fizyczną klawiaturą ma jeszcze rację bytu?

Źródło: androidauthority

blog comments powered by Disqus
Smartfon z fizyczną klawiaturą? Blackberry jest uparte!