PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Budżetowe lodówki do 1000 zł |TOP 7|

Kompaktowy skaner A3 Canon imageFORMULA DR-6030C

Kompaktowy skaner A3 Canon imageFORMULA DR-6030C

Firma Canon Europe wprowadziła na rynek szybki, kompaktowy skaner A3 imageFORMULA DR-6030C. Nowe urządzenie przeznaczone jest dla małych i średnich przedsiębiorstw, środowisk korporacyjnych oraz biur skanujących.

Dzięki większej szybkości skanowania do 60 str/min. (80 str/min. w trybie poziomym), skaner imageFORMULA DR-6030C oferuje więcej korzyści niż jego poprzednik DR-5010C. Wysoka wydajność i szybki zwrot inwestycji, umacniają jego pozycję na rynku jako najmniejszego i jednocześnie wysoce energooszczędnego skanera w swojej klasie. Nowy skaner przystosowany jest do pracy w środowiskach intensywnie wykorzystujących papier, a dzięki specjalnej konstrukcji podajnika, pozwalającej jednocześnie na odbiór dokumentu, idealnie nadaje się do zastosowań w biurach departamentów i najmniejszych oddziałach firmy. Niezawodność mechanizmu pobierania i transportu papieru jest wspomagana przez zastosowanie technologii jam-free, która oznacza koniec komplikacji związanych z zacinaniem się papieru nawet przy wysokonakładowych wydrukach, obejmujących nośniki rozmiaru A3, plastikowe karty oraz dokumenty do długości 3 metrów. Możliwość wyboru ścieżki papieru [prosta lub w kształcie literu U] pozwala użytkownikom również na skanowanie wyjątkowo grubych dokumentów, włączając w to karty oraz wielostronicowe materiały. Ponadto DR-6030C jest w pełni zintegrowany z flatbedem (moduł skanowania płaskiego) Canon Scanner Unit 101, służącym do obsługi dokumentów o zróżnicowanych wymiarach, od książek po paszporty.

alt text

Sean Suematsu, dyrektor ds. rozwiązań skanowania dokumentów w Canon Europe stwierdza: “Z uwagą obserwujemy stale rosnące potrzeby naszych klientów, dlatego wierzę, że nasz nowy produkt będzie doskonałym narzędziem wspierającym firmy, które efektywnie pracują pod presją czasu i oczekiwań partnerów biznesowych.” DR-6030C to kompaktowe rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, szczególnie jeśli chodzi o organizacje operujące ogromną ilością informacji. Zaliczają się do nich banki, biura samorządowe, archiwa czy firmy obrachunkowe. Równie dobrze urządzenie sprawdza się w mniejszych biurach, które potrzebują niezawodnych i wydajnych skanerów A3. DR-6030C oferuje szereg rozwiązań w zakresie oprogramowania w celu poprawy jakości obrazu. Funkcja Zaawansowane poprawianie tekstu II uwydatnia tekst na ciemnym tle, natomiast opcja automatycznego wykrywania koloru pomaga zredukować czas wstępnego sortowania przez automatyczne rozróżnianie dokumentów kolorowych i czarno-białych, zmniejszenie rozmiaru pliku końcowego i zapisywanie obrazów w wybranym formacie. DR-6030C, w pakiecie z CapturePerfect 3.0, Kofax VRS i Adobe Acrobat Standard, umożliwia obsługę wielu poleceń skanowania, zapewniając tym samym maksymalne wykorzystanie potencjału urządzenia.

Skaner imageFORMULA DR-6030C jest dostępny w Polsce od 22 listopada 2010.

blog comments powered by Disqus
Kompaktowy skaner A3 Canon imageFORMULA DR-6030C