PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Honor 8X - namiastka flagowca

SE PlayStation Phone przetestowany!

SE PlayStation Phone przetestowany!

Nie opadła jeszcze wrzawa po opublikowanych w ubiegłym tygodniu pierwszych zdjęciach przedstawiających Sony Ericsson PlayStation Phone aka Zeus Z1, a już mamy kolejny powód do dyskusji – filmik z testu tego wyczekiwanego gadżetu.

Przypomnijmy jednak czym jest najnowsze dziecko SE. Zeus Z1 to połączenie przenośnej konsolki ze smartfonem pracującym pod kontrolą OS-a GoogleAndroida. Jak łatwo się domyśleć urządzenie ma być odpowiedzią Sony na rosnącą popularność iPhonów, jako mobilnej platformy do grania. Czy podjęte kroki okażą się trafne, o tym przekonamy się w najbliższej przyszłości.

Przejdźmy teraz do głównych bohaterów tego zamieszania – Sony Ericsson PlayStation Phone i redaktorów serwisu Engadget, którzy zdobyli testowy egzemplarz tego urządzenia. Na wstępie trzeba koniecznie zaznaczyć, że to, co wpadło w ręce dziennikarzy, nie było wersją finalną Zeusa Z1, co ma dość istotne znaczenie dla uzyskanego wyniku. Opublikowany na łamach serwisu filmik prezentuje test wykonany za pomocą benchmarka Qualcomm Neocore. Niestety rezultat końcowy fonokonsoli SE nie wprawia w osłupienie. Zaledwie 24,4 klatki na sekundę to naprawdę niewiele w porównaniu do najnowszych telefonów z wyższej półki – testowany w ten sam sposób Nexus S uzyskał wynik 55,6 FPS.

b1

Jednak jak zaznaczaliśmy na wstępie, nie była to finalna wersja urządzenia. Prawdopodobnie SE pracuje jeszcze zarówno nad optymalizacją oprogramowania oraz być może nad zmianami w konfiguracji Zeusa Z1, co podkreślają również redaktorzy Engadget. Warto więc z krytyką SE PlayStation Phone wstrzymać się do publicznej demonstracji finalnej wersji tej fonokonsoli oraz oficjalnych testów.

blog comments powered by Disqus
SE PlayStation Phone przetestowany!