PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

Vordon, nowy producent sprzętu elektronicznego w Polsce

Vordon, nowy producent sprzętu elektronicznego w Polsce

Vordon to nowy producent wysokiej klasy sprzętu elektronicznego. Firma wkracza na rynek nie zważając na ogrom konkurencji. Czym Vordon chce podbić serca użytkowników? Przede wszystkim świetnymi, niskimi cenami urządzeń i modnym, sprawdzonym design'em.

Celem firmy Vordon jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań zarówno wysokiej jakości, jak i po niezwykle konkurencyjnych cenach. Dynamiczny rozwój firma zawdzięcza nowatorskiemu modelowi biznesowemu - dalekosiężna strategia, skupiająca się na innowacyjnych kanałach dystrybucji i marketingu oraz rozwijaniu technologii, umożliwiła utrzymanie wysokiej jakości produktów przy zachowaniu atrakcyjności cen.

Oferta marki Vordon obejmuje urządzenia elektroniki użytkowej, ze szczególnym naciskiem na rozrywkę, komunikację i systemy GPS, oferując rozwiązania, które zyskały już sobie uznanie i renomę m.in w Chinach oraz USA.

Od 2009 roku produkty marki Vordon dostępne są również na rynku europejskim.

W przygotowaniu jest aż 5 nowych linii produktowych - Inspirowanych potrzebami konsumentów, na które dynamiczne reagowanie stało się atutem firmy na trudnym rynku elektroniki użytkowej.

Na stronie producenta znajdziemy sześć propozycji nawigacji samochodowych, trzy telefony komórkowe, w tym jeden przewidziany dla osób starszych, cztery urządzenia samochodowe audio-video, konsole do gier, odtwarzacze mp4, projektor multimedialny, kamery cyfrowe, dwa malutkie netbook'i i 7' tablet multimedialny.

Aby zapewnić wiodące ceny, promocja i dystrybucja produktów realizowana jest niemal wyłącznie za pośrednictwem Internetu - sklep firmowy, sklepy partnerskie i portale aukcyjne, ograniczając rolę pośredników pozwalają na bezpośredni kontakt z każdym klientem.

Firma Vordon skupia się na szybkim dostarczaniu produktów, minimalizacji kosztów i bezpośredniej obsłudze klienta.

Z nieskrywaną ciekawością oczekujemy rezultatów marketingu firmy Vordon w Polsce.

blog comments powered by Disqus
Vordon, nowy producent sprzętu elektronicznego w Polsce