PODPOWIEDZI:

Sony zwraca za zakup telewizora - nawet 1500 zł

Sony zwraca za zakup telewizora - nawet 1500 zł

Sony zwróci do 1500 złotych za zakup wybranego telewizora z serii Bravia. Jeżeli planowałeś zakup nowego urządzenia będącego centrum salonowej rozrywki w twoim domu - teraz jest świetna okazja. Siedem produktów japońskiego producenta zostało objętych szczególną promocją.

W zależności od zakupionego sprzętu może to być 500 lub 1500 złotych zwrotu. Zważywszy na fakt, że są to naprawdę dobre urządzenia, oferta wydaje się być całkiem atrakcyjna. Tylko o jakich telewizorach właściwie mowa?

Akcja promocyjna obejmuje produkty zakupione przed 31 lipca, warto się więc pospieszyć.

Oferta zwrotu do 1500 zł za zakup Sony Bravia

Jakie telewizory Sony objęto promocją?

Cashback obowiązuje w kilku różnych sklepach. Znaleźliśmy dla was objęte promocją urządzenia i zebraliśmy w zgrabnej formie z ceną obok. W ten sposób łatwo wybierzecie odpowiedni model, dostosowany do waszych wymogów budżetowych.

Media Expert

RTV Euro AGD

Jak widać pojawiły się tu też telewizory z ekranami OLED, takie jak Sony KD-65AG8 i Sony KD-55AG8. To urządzenia, które oferują fenomenalne czernie i świetne odwzorowanie kolorów przy rozdzielczości 4K. Wraz z technologią odświeżania Motionflow XR tworzą obraz atrakcyjny, którego pozazdrości ci każda osoba zaproszona na seans.

Zwrot do 1500 zł za modele Sony Bravia

Jeżeli jednak nie jesteś do końca przekonany do OLED-ów, bo słyszałeś o tym, że zdarza im się „zapamiętywać” obraz (co raczej się nie zdarzy w przypadku sprzętów z tej półki, ale kto wie?), zawsze możesz sięgnąć po standardowe, ale równie dobre telewizory pokroju Sony KD-65XG9505. Ten telewizor również pracuje w rozdzielczości 4K, a dzięki wyświetlaczowi TRILUMINOS i obsłudze różnych technologii HDR zadba o świetne odwzorowanie kolorów.

Jak zakwalifikować się na promocję?

Żeby wziąć udział w promocji trzeba zakupić wskazany telewizor pomiędzy 7 czerwca, a 31 lipca 2019 roku. Następnie trzeba:

  1. Odczekać 14 dni od daty zakupu (prawdopodobnie po to, aby wykluczyć ewentualność zwrotu urządzenia),
  2. Wejść na stronę www.sony.pl/cashback/tv i wypełnić formularz (przed godziną 23:59 30 sierpnia 2019 roku, bo promocja przepadnie),
  3. Wyciąć numer seryjny z kartonu i załączyć do formularza jego zdjęcie wraz z fotką paragonu,
  4. Czekać do 28 dni na zwrot pieniędzy w formie przelewu na rachunek bankowy.

Źródło: Sony Europe, mediaexpert.pl, euro.com.pl.

blog comments powered by Disqus
Sony zwraca za zakup telewizora - nawet 1500 zł