PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Honor 8X - namiastka flagowca

HTC 7 Mozart - pierwszy telefon z Windows Phone 7 już w Orange

HTC 7 Mozart - pierwszy telefon z Windows Phone 7 już w Orange

Od 16 grudnia w ofercie Optymalnej Orange dla Firm można kupić HTC 7 Mozart, pierwszy telefon z systemem operacyjnym Windows Phone 7. Można go kupić nawet za złotówkę w Salonach Firmowych oraz w sklepie internetowym na www.orange.pl

Wprowadzenie do oferty Orange telefonu z nową platformą opracowaną przez Windows jest jednym z wyników blisko ośmioletniej współpracy obu firm. Orange jest kluczowym partnerem Microsoft w dystrybucji urządzeń Windows Phone 7. Na polskim rynku HTC 7 Mozart jest dostępny wyłącznie w Orange.

HTC 7 Mozart oprócz solidnej konstrukcji, stylowego wyglądu i funkcji biznesowych, na przykład Microsoft Office Mobile czy klient e-mail, zapewnia wygodę użytkowania dostęp do rozrywki na najwyższym poziomie.

alt text

Dzięki odtwarzaczowi multimedialnemu - Zune i wykorzystaniu technologii Dolby Mobile oraz SRS WOW HD dostarcza najwyższej klasy wirtualnego dźwięku dookólnego podczas słuchania muzyki i oglądania filmów. Intergracja z Microsoft Zune pozwala także na wygodną synchronizację bibliotek multimediów pomiędzy urządzeniem a komputerem PC.

Użytkownicy z pewnością docenią także bardzo dobry wyświetlacz 3,7 cala oraz wspierany ksenonową lampą błyskową, 8 Mpix aparat fotograficzny umożliwiający kręcenie filmów HD. Internautów ucieszy szybkość dostępu do mobilnego internetu w technologii HSDPA – do 7,2 Mb/s oraz HSUPA do 2 Mb/s. Jej uzupełnieniem jest aplikacja SNS odpowiadająca za integrację telefonu z serwisem Facebook w sposób dotychczas niespotykany w telefonach opartych na innych systemach operacyjnych.

Szerokich możliwości HTC 7 Mozart dopełniają: 8 GB pamięci wewnętrznej, radio FM z RDS, łączność WiFi, bluetooth oraz wbudowany GPS.

blog comments powered by Disqus
HTC 7 Mozart - pierwszy telefon z Windows Phone 7 już w Orange