PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Kyocera Mita FS-1028MFP – szybkość i niski koszt druku w standardzie

Kyocera Mita FS-1028MFP – szybkość i niski koszt druku w standardzie

Kyocera Mita FS-1028MFP jest uniwersalnym, monochromatycznym urządzeniem wielofunkcyjnym, które oferuje szybki druk w atrakcyjnej cenie.

Dzięki wykorzystaniu sprawdzonej i niejednokrotnie już nagradzanej technologii ECOSYS zapewnia niski koszt reprodukcji jednej kartki A4 na poziomie 6 groszy.
Nowoczesna konstrukcja urządzenia pozwala na osiągnięcie prędkości druku do 28 stron na minutę, a pierwszą kopię można uzyskać po niespełna 7 sekundach.
Całości dopełnia wydajny skaner zapewniający szybkość na poziomie 35 ipm oraz montowany standardowo w produktach Kyocera Mita sprzętowy dupleks.

Producent przyzwyczaił już użytkowników do stosowania w swoich produktach rozwiązań, które mają na celu zwiększenie ergonomii i komfortu pracy. Nie inaczej jest w przypadku urządzenia Kyocera Mita FS-1028MFP, które zostało wyposażone m.in. w kartę sieciową wyposażoną w bezpieczny protokół SSL. Jest on również wykorzystywany w trakcie skanowania (np. tryby Scan-to-email lub Scan-to-FTP) i pozwala na szybką wysyłkę cyfrowych dokumentów zawierających treści niejawne.
Na uwagę zasługuje również port USB, który umożliwia bezpośredni wydruk danych zapisanych na popularnych pendrive'ach.
Przy projektowaniu urządzenia nie zapomniano również o możliwości rozbudowy podajnika papieru, którego łączna pojemność może wynosić nawet 800 kartek (standardowo 250).

Kyocera Mita FS-1028MFP jest kolejną, udaną konstrukcją tego producenta, na którą zwrócili uwagę recenzenci magazynu PC World, przyznając wyróżnienie „Najlepsza opłacalność” w teście laserowych urządzeń wielofunkcyjnych. Podkreślili, że kwota 6 groszy za wydruk jednej kartki jest nieosiągalna nawet w przypadku wielu profesjonalnych drukarek.

Model ten okazał się również najszybciej drukującym kombajnem w historii testów tego miesięcznika. Doceniono także niewygórowaną cenę samego urządzenia oraz wyposażenie go w sterowniki do praktycznie wszystkich obecnie stosowanych systemów operacyjnych.

Więcej informacji o drukarce Kyocera Mita FS-1028MFP

blog comments powered by Disqus
Kyocera Mita FS-1028MFP – szybkość i niski koszt druku w standardzie