PODPOWIEDZI:
Prezenty na Dzień Mamy

Najwyższa pora! Zmiany w Google Podcasts

Najwyższa pora! Zmiany w Google Podcasts

Jeżeli słuchacie podcastów, to pewnie znana wam jest usługa Google Podcasts. Jasne, jak dotąd dużo lepiej było sięgnąć po różne alternatywy - na przykład Podcast Addict. To się jednak może zmienić, bo spółka z Kalifornii wprowadza nowy wygląd aplikacji i poprawia jej funkcjonalność.

Google Podcasts w tym tygodniu ma otrzymać aktualizację. Na razie nie wiadomo, czy aktualizacja dotyczy też polskiej wersji aplikacji. Ta ma przede wszystkim dodać wyczekiwane przez użytkowników możliwości - takie jak kolejkowanie podcastów lub automatyczne pobieranie ich. 

Zwłaszcza to ostatnie jest podstawową funkcją. W końcu nie zawsze jest możliwość połączenia się z internetem, a szkoda jednak tracić cenne megabajty danych komórkowych na historię życia rozwielitek, gdy alternatywą jest nielimitowane Wi-Fi w domu. Warto jednak odnotować, że ta opcja była już dostępna w niektórych telefonach od maja zeszłego roku.

Wygląd nowego Google Podcasts od 9to5google

Dzięki 9to5google wiemy już, jak będzie wyglądał Google Podcasts po aktualizacji. Zmieniony ekran główny (w formie karuzeli, a nie siatki jak to było dotychczas), przestawione poszczególne kategorie, a niektóre na dodatek przeniesione w zupełnie inne miejsce. Pojawi się też możliwość ustawiania powiadomień. Wszystko ma zmierzać do jak największej przejrzystości. 

Podobają wam się te zmiany? Korzystacie z alternatywnej aplikacji do podcastów i zamierzacie się przy niej trzymać?

Zobacz też:

Źródło: 9to5google.com, androidpolice.com.

blog comments powered by Disqus
Najwyższa pora! Zmiany w Google Podcasts