PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Logitech sponsoruje wakacje za 40.000 zł!

Logitech sponsoruje wakacje za 40.000 zł!

W dniu wczorajszym rozpoczął się konkurs promocyjny marki Logitech, w którym główną nagrodą są wakacje życia warte 40 000 zł. Do rywalizacji o główną nagrodę można przystąpić dokonując zakupu do 31 marca 2011 jednego z urządzeń peryferyjnych marki Logitech do komputerów przenośnych – np. kamery internetowej lub podkładki pod laptopa. Więcej szczegółów na temat samego konkurs w dalszej części tego newsa.

Każdy, kto do końca marca zdecyduje się na zakup choć jednego urządzenia Logitech z kategorii objętej promocją, ma szanse na wakacje o wartości 40 000 zł. To wystarczy, by zabrać paczkę przyjaciół na safari w Indiach lub szalony wypad do Las Vegas. Wśród dostępnych propozycji są też m.in.: wypad na brytyjskie Grand Prix Formuły 1, zakupy w Nowym Jorku, narty w Aspen czy wypoczynek w Dubaju.

Kategorie sprzętowe objęte konkursem

Konkursem objęte są wszystkie produkty Logitecha z następujących kategorii:

  • myszki
  • klawiatury

Logitech Alto Cordless
Logitech MK710
Logitech K340
 

Logitech Z205

  • podkładki pod laptopy
  • prezentery

Logitech R400
 

Mechanizm akcji skonstruowano tak, że każdy dodatkowy zakup z innej kategorii zwiększa szanse na wygraną. Za zakup produktu z jednej kategorii przysługuje jedno zgłoszenie. Za dwa produkty z różnych kategorii mamy już trzy zgłoszenia, a jeśli zdecydujemy się na zakup pięciu produktów z różnych kategorii, mamy możliwość rejestracji 15 zgłoszeń konkursowych. Czyli wyciągamy pieniądze z konta i biegniemy do sklepu kupować urządzenia tej marki ;)

Partnerzy konkursu

Partnerami promocji są największe w kraju sieci sklepów z elektroniką użytkową, w tym: MediaMarkt, Saturn, Komputronik, Euro RTV AGD i Media Ekspert.

blog comments powered by Disqus
Logitech sponsoruje wakacje za 40.000 zł!