PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Telewizor plazmowy 3D Panasonic nagrodzony TV Innovation Awards

Telewizor plazmowy 3D Panasonic nagrodzony TV Innovation Awards

Telewizor plazmowy Full HD 3D VIERA TC-P50VT25 otrzymał dwie prestiżowe nagrody TV Innovation Awards w kategoriach „3D Technology” i „TV Performance”. Nagrody zostały ogłoszone podczas imprezy TV 3.0 - Innovations in TV Content & Delivery, która odbyła się w dniach 7-8 grudnia w Los Angeles. Nagrody TV Innovation Awards, przyznawane w 14 różnych kategoriach, honorują najbardziej innowacyjne firmy i produkty w branży telewizyjnej.

Plazmowy telewizor Full HD 3D VIERA TC-P50VT25 (sprzedawany w Polsce jako TX-P50VT20) firmy Panasonic zdobył uznanie branży i wyznaczył nowy standard domowej rozrywki Full HD 3D. We współpracy z okularami Panasonic z aktywną migawką telewizor VIERA VT25 wyświetla obraz, który pozwala konsumentom zanurzyć się w akcji i zapewnia zupełnie nowy poziom realizmu.

VIERA TC-P50VT25

Nie wszystkie telewizory 3D są sobie równe. Dzięki materiałom o krótkim czasie zanikania luminescencji oraz technologiom Infinite Black Panel Pro (natywny kontrast 5 000 000:1) obrazy Full HD 3D generowane przez telewizor plazmowy Full HD 3D VIERA TC-P50VT25 cechują się znakomitym realizmem oraz żywą klarownością i powoduja, że widz może poczuć się częścią oglądanego programu.

Zobacz również naszą porównywarkę telewizorów

Technologia plazmowa 3D firmy Panasonic, rozwiązuje problemy z jakością i rozmyciem obrazu występujące w innych systemach 3D i powoduje, że obraz ma tę samą wysoką rozdzielczość, do której przywykli użytkownicy telewizorów Full HD 2D. Telewizory Full HD używają technologii sekwencyjnego wyświetlania klatek. Aby uzyskać obraz 3D o rzeczywistej rozdzielczości Full HD, Panasonic VT25 używa nowych, szybszych materiałów fosforyzujących (o krótkim czasie gaśnięcia), które — w połączeniu ze sterowaniem podpolowym 600 Hz — naprzemiennie wyświetlają obrazy 1920x1080 Full HD z częstotliwością 60 klatek na sekundę dla każdego oka. Dzięki okularom z aktywną migawką ludzki mózg łączy obrazy i interpretuje je jako scenę Full HD 3D, co przekłada się na niezwykle realistyczne wrażenia wizualne, odzwierciedlające to, co ludzkie oko postrzega w rzeczywistym świecie.

blog comments powered by Disqus
Telewizor plazmowy 3D Panasonic nagrodzony TV Innovation Awards