PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Wielki powrót LG na targach Mobile World Congress 2011

Wielki powrót LG na targach Mobile World Congress 2011

Jednym z najważniejszych produktów firmy jest niewątpliwie pierwszy telefon 3D, LG Optimus 3D (w Polsce będzie on nosił nazwę LG Swift3D) działający pod kontrolą systemu Android 2.1. Model ten wyposażony został w dwurdzeniowy procesor QMAP4 1GHz oraz dwa odrębne moduły pamięci pozwalające realistyczne prezentować obraz 3D na 4,3 calowym wyświetlaczu bez konieczności korzystania z okularów.

Dzięki zastosowaniu dwóch kamer 5MPIX (dual lens) jest on w stanie tworzyć obraz w standardzie True 3D 720p. W trybie 2D uzyskamy rozdzielczość FULL HD 1080p. Telefon został wyposażony w baterię o pojemności 1500mAh oraz złącze HDMI. Smartphon będzie dostępny już prawdopodobnie w maju.

Mobile World Congress 2011

W ofercie nie mogło zabraknąć odpowiedzi na jakże popularne ostatnio tablety. LG Optimus Pad to tablet z 8,9 calowym wyświetlaczem oferującym rozdzielczość 1280x768 z współczynnikiem obrazu 15:9. Posiada on intuicyjny interface oparty na systemie Android 3 Dwurdzeniowy układ NVIDIA Tegra 2 pracujący z częstotliwością 1GHz zapewnia świetną wydajność ułatwiając jednocześnie oszczędne zarządzanie energią.

Mobile World Congress 2011

Ekran umożliwia wygodne pisanie nawet dziesięcioma palcami. Całość natomiast radzi sobie świetnie z multimediami dostępnymi w Internecie. Tablet ten jest jednocześnie pierwszym na świecie tego typu urządzeniem wyposażonym w kamerę 3D umożliwiającą rejestrowanie filmów oraz zdjęć w trzech wymiarach. Można je oglądać dzięki telewizorowi 3D lub w serwisie YouTube3D.

LG Optimus 2x jest pierwszym na świecie telefonem z dwurdzeniowym procesorem NVIDIA Tegra 2 taktowanym zegarem o częstotliwości 1 GHz. Telefon pozwala na odtwarzanie i nagrywanie filmów full HD 1080p dzięki funkcji HDMI mirroring, która umożliwia konwersję treści na zewnętrznych wyświetlaczach. Oferuje także możliwość bezprzewodowego połączenia z urządzeniami cyfrowymi, co pozwala wykorzystać urządzenie jako pad.

Mobile World Congress 2011

Telefon oferuje wszechstronne funkcje multimedialne oraz wygodne i szybkie przeglądanie stron internetowych.

LG Optimus Black jest jednym z najcieńszych i najlżejszych smartphonów na świecie wyposażonych w system Android. Na targach MWC 2011 zaprezentowane zostaną specjalne wersje w których wykorzystano projekty graficzne udostępnione dzięki fundacji Keitha Haringa.

Mobile World Congress 2011

Smartphon stał się przebojem od czasu prezentacji na targach CES 2011. Do tej pory złożono na niego ponad dwa miliony zamówień w 20 krajach. Model ten poza wyjątkowo cienką obudową oferuje optymalną jakość i czytelność dzięki 4 calowemu wyświetlaczowi NOVA.

blog comments powered by Disqus
Wielki powrót LG na targach Mobile World Congress 2011