PODPOWIEDZI:

Counter Strike 1.6 rodzi się na nowo? Będzie w wersji przeglądarkowej!

Counter Strike 1.6 rodzi się na nowo? Będzie w wersji przeglądarkowej!

Większość z was na pewno pamięta Counter Strike’a 1.6. Gra, która niewątpliwie królowała w e-sporcie przez długie lata, nadal jest grywalna pomimo przekroczenia pełnoletności. Niezliczona ilość młodych osób spędziła w niej niezliczoną ilość godzin. Wyparta została dopiero po kilkunastu latach przez swojego drugiego następcę - Counter Strike’a: Global Offensive.

Mogłoby się zdawać, że tytuł ten odszedł na zasłużoną emeryturę, pozostawiając po sobie dziedzictwo i ogrom wspomnień. Nic bardziej mylnego. Wygląda na to, że dzięki rozwojowi technologii produkcja ma okazję wkroczyć w kolejną fazę swojego życia - jako darmowa gra przeglądarkowa. Jest to możliwe dzięki społeczności CS-ONLINE.CLUB.

Jak zagrać w CS 1.6 przez przeglądarkę?

Od teraz, aby zagrać w kultowego FPS-a, nie trzeba instalować Steama i pobierać gry. Wystarczy wejść na stronę CS-ONLINE.CLUB, wybrać kraj i filtry, następnie zapisać ustawienia, odświeżyć serwery i gotowe. Pozostaje tylko połączyć się z którymś z dostępnych serwerów. Nie zrażajcie się, pierwsze połączenie będzie trwało dość długo.

Poza znaczeniem czysto nostalgicznym jest to oczywisty symbol postępu, który branża komputerowa zrobiła w przeciągu ostatnich 20 lat.

Ile godzin spędziliście w CS-ie? Ja zarwałem z tą grą niejedną noc. Co myślicie o przeglądarkowej wersji 1.6? Dajcie znać w sekcji komentarzy!

Źródło: cs-online.club

Dowiedz się więcej:

  1. Oto Playstation 5! Poznajcie wygląd i wszystkie pokazane gry
  2. Ogromny sukces CD Projekt – sprzedano 50 milionów kopii Wiedźmina
  3. Game Gear Micro – Nowa retro konsola od Segi

blog comments powered by Disqus
Counter Strike 1.6 rodzi się na nowo? Będzie w wersji przeglądarkowej!