PODPOWIEDZI:

Huawei ma słuchawki i okulary dla fanów muzyki

Huawei ma słuchawki i okulary dla fanów muzyki

Jeszcze nim skończy się rok, Huawei udostępnia dwa nowe gadżety. Powinny one spodobać się przede wszystkim fanom wrażeń muzycznych. Firma zaczyna walkę o prym wśród producentów nausznych słuchawek bezprzewodowych premium oraz... okularów z funkcją odtwarzania muzyki. Poznajcie Huawei Freebuds Studio oraz Huawei x Gentle Monster Eyewear II.

Obydwa produkty pojawią się w sklepie Huawei już dzisiaj, a do końca miesiąca będą dostępne w okazyjnej cenie. Co więcej, firma zapowiedziała, że w każdy wtorek na stronie huawei.pl pojawi się nowa oferta. My niezmiennie zapraszamy do naszego zestawienia promocji, gdzie znajdziecie najciekawsze sprzęty w niższych cenach.

Huawei Freebuds Studio - rękawica rzucona w segment premium

Nie da się nie zauważyć, że słuchawki wycenione powyżej 1000 złotych muszą siłą rzeczy mierzyć się z największymi graczami, nie tylko pod względem jakości wykonania i muzyki, ale i smart funkcjami. Huawei Freebuds Studio to rozwiązanie, które ma zaoferować doświadczenia premium, także w kwestii aktywnej redukcji szumów. 8 mikrofonów zbiera okoliczne dźwięki, by wprowadzić wyciszenie w jednym z trybów - hybrydowym, pełnym i częściowym.

Mikrofony pozwolą też nasłuchiwać otoczenia w dwóch trybach - świadomości, który otacza nas odpowiednio przyciszonymi odgłosami oraz rozmowy, dzięki któremu nie musimy zdejmować słuchawek do rozmów. Producent nie podał czasu pracy z aktywną redukcją szumu, poinformował za to o tym, że 15-minutowe ładowanie pozwoli słuchać muzyki przez 8 godzin. 

Huawei Freebuds Studio oferują dotykową nawigację

Konstrukcja według Huawei była inspirowana gramofonem. Ważniejsze jednak jest to, że obsługuje dotykowe gesty do nawigacji oraz do aktywowania asystenta głosowego. Membrany polimerowe wykonano z 4 warstw o średnicy 40 milimetrów, a to pozwoliło na dostarczanie dźwięku na częstotliwościach od 4 Hz do 48 KHz. 

Huawei Freebuds Studio posiadają tryby redukcji szumów

Nieco rozczarowujące może okazać się lista kodeków, jakie są wspierane przez Huawei Freebuds Studio. Wśród nich są L2HC, SBC i AAC, ale ani słowa o o rozwiązaniach chociażby od Qualcomma. Ostatecznie zaważy i tak jakość dźwięków, a ta w ostatnich Freebudsach Pro bez wsparcia AptX była dobra. Brakuje też połączenia przewodowego i nie zrealizujemy go nawet przez port USB-C.

Huawei Freebuds Studio pojawią się w wersji czarnej i złotej

Słuchawki kupimy do 30 listopada w niższej cenie - 999 złotych. Do tego czasu producent dorzuca do nich także opaskę Huawei Band 4. Od 1 grudnia wrócą one do regularnej sprzedaży w cenie 1399 złotych.

Zamów Huawei FreeBuds Studio z gratisem w niższej cenie:

CzarneZłote
Huawei FreeBuds Studio kup teraz taniej euro.com.plHuawei Freebuds Studio złote kup teraz taniej euro.com.pl

Okulary do muzyki, czyli Eyewear II

To drugi owoc współpracy Huawei oraz koreańskiego domu modowego Gentle Monster, który na co dzień dostarcza trendsetterskie okulary. Ich kształt jest uniwersalny i nieprzesadnie ekstrawagancki, ale jednocześnie na tyle nowoczesny, by zmieścić w nim niezbędne do odtwarzania dźwięku podzespoły. Huawei x Gentle Monster Eyewear II poza zabezpieczeniem przed słońcem posłużą nam bowiem jako słuchawki.

Okulary Huawei x Gentle Monster posiadają uniwersalny wygląd

Za dźwięk odpowiada membrana o powierzchni 128 mm kwadratowych, której amplituda drgań sięga 0,5mm. Jak na miniaturową konstrukcję zamkniętą z zausznikach wynik jest niezły. Rozchodzenie dźwięku jest ograniczone nawet o 12 dB względem poprzednika, co ma zapewnić jak najlepszy dźwięk bezpośrednio do ucha. Wynika to też ze zmiany konstrukcji zauszników o większym kącie zaokrąglenia - z 12 do 20 stopni.

Okulary Huawei posiadają łatwe sterowanie

Okulary posiadają nawigację dotykową opierającą się na gestach. Wystarczy przeciągać po lewym zauszniku, aby kontrolować głośność. Gdy zdejmiemy je z uszu, odtwarzanie muzyki zostanie przerwane. Po trzech minutach okulary się wyłączą, ale jeśli założymy je do tego czasu, to powrócimy do utworu w tym samym momencie. Całość ma pracować 5 godzin, a naładujemy ją po włożeniu do dedykowanego etui ze złączem USB-C.

Obecnie Huawei x Gentle Monster Eyewear II kosztują 999 złotych. Po 30 listopada ich cena wzrośnie do 1399 złotych.

Źródło: Biuro Prasowe Huawei

blog comments powered by Disqus
Huawei ma słuchawki i okulary dla fanów muzyki