PODPOWIEDZI:

Mio utrzymuje pozycję lidera

Mio utrzymuje pozycję lidera

Wyniki Raportu GfK Polonia za trzeci kwartał 2009 r. potwierdzają najwyższą pozycję Mio Technology na rynku urządzeń PND w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej.

Raport dotyczący rynku urządzeń PND (Portable Navigation Devices) sporządzony przez GfK Polonia potwierdza, że Mio Technology wciąż utrzymuje najwyższą pozycję wśród dostawców tego typu rozwiązań zarówno w Polsce jak i w Europie Środkowo – Wschodniej.

W okresie od lipca do września 2009 Polacy kupili ok. 172 tys. urządzeń typu PND, a najczęściej wybieranym producentem było Mio Technology. Zgodnie z wynikami najnowszego Raportu GfK Polonia, producent zakończył trzeci kwartał 2009 r. z prawie 30% udziałem w rynku urządzeń PND w Polsce, co daje mu niekwestionowaną pozycję lidera. Największe udziały w rynku w trzecim kwartale 2009 r. Mio Technology zanotowało w sierpniu (30,8%).

Jesteśmy dumni z tego wyniku w tak konkurencyjnym rynku jakim jest rynek PND, zwłaszcza biorąc po uwagę ogólnoświatową sytuację finansową. To dla nas ogromny dowód zaufania do marki Mio oraz mobilizacja do dalszego podnoszenia jakości naszych usług.” – podsumowuje Mariusz Manowski, dyrektor generalny oddziału Mio Technology Polska.

blog comments powered by Disqus
Mio utrzymuje pozycję lidera