PODPOWIEDZI:

Nowy netbook Packard Bell dot s - oryginalny, mobilny i ergonomiczny

Nowy netbook Packard Bell dot s - oryginalny, mobilny i ergonomiczny

Firma Packard Bell przedstawiła swój nowy model netbooka. Packard Bell dot s charakteryzuje się wyjątkowym wzornictwem, intuicyjną i prostą obsługą i niewielkimi gabarytami. Oprócz tego notebook jest bardzo lekki i pozwala na długi czas pracy na baterii. Stylowa obudowa, dostępna w trzech wersjach kolorystycznych – czarnej, białej i różowej – sprawia, że dot s zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Na uznanie zasługują również eleganckie wykończenia najdrobniejszych detali netbooka oraz ergonomiczne rozmieszczenie kluczowych elementów, takich jak klawiatura czy panel dotykowy. Pozytywne wrażenia, w przypadku najnowszego Packard Bella, sprawiają także niewielkie gabaryty – grubość obudowy to zaledwie 25 mm – oraz waga, która nie przekracza 1200 gram. Jest to godne odnotowania tym bardziej, że dot s wyposażony jest w typowy ekran o przekątnej 10,1 cala oraz niemal standardowej wielkości klawiaturę (różnica wynosi tylko 7%), co dodatnio wpływa na komfort pracy z urządzeniem.

Packard Bell dot s2

Sercem Packard Bell dot s jest dwurdzeniowy procesor Intel Atom, który gwarantuje optymalną wydajność przy zachowaniu niewielkiego zużycia energii. Dzięki temu netbook zapewnia nawet do 8 godzin pracy bez konieczności ładowania. Ponadto dot s, podobnie jak pozostałe, mobilne urządzenia Packard Bell, wyposażony jest w touchpad z obsługą funkcji wielodotyku oraz szereg klawiszy funkcyjnych, takich jak MyBackup (kopia bezpieczeństwa) czy przyciski służące do sterowania odtwarzaniem plików multimedialnych.

Packard Bell dot s

W dot s nie mogło zabraknąć modułów WiFi i Bluetooth 3 (opcja), które zapewniają nam bezprzewodową komunikację z internetem oraz urządzeniami peryferyjnymi. Dodatkowo, najnowszy Packard Bell, do dyspozycji użytkownika oddaje wbudowaną kamerkę oraz mikrofon, dzięki którym możliwe będą wideo konferencje z naszymi znajomymi z całego świata. Pod tym względem przydatna może okazać się także aplikacja Packard Bell Social Networks uruchamiana za pomocą dedykowanego przycisku, która pozwala na sprawdzanie kont w najpopularniejszych serwisach społecznościowych, takich jak Facebook, YouTube i Flickr. Przeprojektowano również zasilacz, który teraz jest znacznie mniejszy i lżejszy oraz pozwala na montaż na ścianie. Packard Bell dot s za sprawą pojemnego dysku twardego (do 250 GB), wbudowanego czytnika kart pamięci oraz pełnej wersji oprogramowania Adobe Photoshop Elements, sprawdzi się również jako doskonałe narzędzie do przechowywania, edycji i udostępniania zdjęć.

Najnowszy netbook Packard Bell dot s dostępny będzie w sprzedaży w Europie od czerwca 2011 roku, w sugerowanej cenie 249 euro. Sprzedaż w Polsce planowana jest na trzeci kwartał 2011.

Dostępność, cena i parametry techniczne mogą się różnić w zależności od kraju.

Produkty Packard Bell objęte są 24 miesięczną gwarancją dla konsumenta. Serwis funkcjonuje na zasadzie door-to-door.

blog comments powered by Disqus
Nowy netbook Packard Bell dot s - oryginalny, mobilny i ergonomiczny