PODPOWIEDZI:

Zestaw słuchawkowy dla profesjonalistów BlueParrott M300-XT w sklepach

Zestaw słuchawkowy dla profesjonalistów BlueParrott M300-XT w sklepach

BlueParrot wprowadził do sprzedaży bezprzewodowy zestaw słuchawkowy M300-XT, który stworzył z myślą o zawodowcach pracujących między innymi za kółkiem samochodu. Ich największą zaletą jest system redukcji hałasu, a także duży zasięg łączności bezprzewodowej.

Firma BlueParrot wchodzi w skład grupy GN Audio, do której należy między innymi marka Jabra. Jej najnowszy zestaw słuchawkowy powinien przypaść do gustu wszelkiej maści profesjonalistom, prowadzącym rozmowy telefoniczne w trasie lub wykonującym inne czynności, które nie pozwalają na skorzystanie ze smartfona.

Zestaw słuchawkowy BlueParrott M300-XT został wykonany z bardzo lekkich materiałów, waży 20 g i nadaje się do noszenia zarówno na prawym, jak i lewym uchu. Co więcej, ponieważ przeznaczony jest do pracy w trudnych warunkach, jego producent zadbał o to, by był odporny na kurz i wodę, co gwarantuje certyfikat IP54. O wygodę użytkowania dbają trzy żelowe nakładki pozwalające dopasować urządzenie do wielkości i kształtu ucha.

W prowadzeniu rozmów w niesprzyjających warunkach pomaga z kolei system aktywnej redukcji hałasu oparty o dwa wmontowane w słuchawkę mikrofony. Niwelują do 80 procent niechcianych dźwięków otoczenia. BlueParrot zapewnia, że maksymalny zasięg urządzenia wynosi aż 100 metrów, co pozwala swobodnie oddalić się od telefonu bez obawy o przerwanie rozmowy.

BlueParrott M300-XT to zestaw słuchawkowy stworzony z myślą o pracy w róznych warunkach

Czas pracy BlueParrott M300-XT na jednym ładowaniu to 14 godzin. Ze sprzętu korzystamy w bardzo intuicyjny sposób, a dodatkowy przycisk funkcyjny zaprogramujemy tak, by błyskawicznie uruchamiać najczęściej używanie opcje, takie jak szybki dostęp do kontaktów, wyciszenie lub nawiązanie połączenia (Push-toTalk).

Zestaw słuchawkowy BlueParrott M300-XT trafił do europejskich sklepów sugerowanej cenie 99 euro (ok. 460 złotych).

Źródło: BlueParrot

blog comments powered by Disqus
Zestaw słuchawkowy dla profesjonalistów BlueParrott M300-XT w sklepach