PODPOWIEDZI:
Budżetowe słuchawki, które warto kupić? Pierwsze wrażenia z modelami Baseus

Laserowy telewizor Hisense Sonic Screen Laser TV w Polsce

Laserowy telewizor Hisense Sonic Screen Laser TV w Polsce

Firma Hisense zapowiedziała, że wkrótce polscy klienci będą mogli zakupić jej unikatowy laserowy telewizor z innowacyjnym systemem dźwięku. Równocześnie producent ogłosił rozszerzenie swojego katalogu sprzętu AGD i RTV w naszym kraju.

Hisense to producent telewizorów, a także rozmaitego sprzętu AGD. Chociaż produkty firmy są już dostępne na naszym rynku, wielu klientów wciąż nie zna zbyt dobrze tej marki. Z tego też powodu istniejąca od 1969 roku chińska spółka rozpoczyna kampanię promocyjną „Say Hi to Hisense”, mającą na celu przybliżenie jej oferty konsumentom w Europie. Równocześnie wprowadza do rodzimych sklepów nowy model laserowego telewizora z unikatowym systemem nagłośnieniowym.

Laserowy telewizor 88L5V Sonic Screen Laser TV

Najnowszy laserowy TV Hisesne jest już dostępny w Polsce

Hisense 88L5V Sonic Screen Laser TV to najnowszy telewizor laserowy w ofercie producenta, który od 2014 roku jest światowym liderem w projektowaniu i sprzedaży tego typu urządzeń. W Polsce dostępny jest już np. 100-calowy model 100L5 4K Smart Laser TV. Zasada działania laserowego telewizora jest dość prosta. Obraz rzucany jest na dedykowany ekran o przekątnej 88 cali i grubości 2,9 cm za pośrednictwem ustawionego tuż pod nim laserowego rzutnika. Projektor ustawiamy w minimalnej odległości 20,8 cm od ściany.

Producent chwali się, że zastosował laser wspomagany jego autorską technologią X-Fusion Laser Light Engine, która ma zapewniać mu wysoką precyzję wyświetlania oraz niezwykłą trwałość. Według zapewnień firmy, Hisense 88L5V działa bez najmniejszych problemów przez ponad 25 tysięcy godzin nieprzerwanej pracy.

Telewizor pracuje w rozdzielczości 4K oraz jest w pełni kompatybilny ze standardem HDR. Model jest wyposażony dodatkowo w technologię MEMC, która zapewnia dużą płynność wyświetlanego obrazu oraz Pure Colors odpowiadającą za żywe i naturalne barwy na ekranie. Jedną z zalet technologii laserowej w połączeniu z dedykowanym ekranem jest wysoka jasność i kontrast nawet w niesprzyjających warunkach, takich jak bezpośrednie i mocne światło słoneczne.

Głośnik w ekranie

Unikatową cechą modelu 88L5V Sonic Screen Laser TV jest to, że jego cały ekran pełni równocześnie rolę przestrzennego głośnika. Odznacza się on maksymalną głośnością 90 dB oraz bardzo niskim poziomem tłumienia dźwięku. Producent obiecuje też ultrakrystaliczne brzmienie bez żadnych zniekształceń oraz bardzo wysoki współczynnikowi wierności.

Inne urządzenia Hisense

Poza telewizorami LED, OLED, ULED, MiniLED, w rozmiarach od 32 do 120 cali, w Polsce kupimy także lodówki, zamrażarki, pralki i suszarki Hisense, które dostępne są np. w salonach Media Expert. Wkrótce dołączą do nich kuchenne urządzenia do zabudowy, takie jak piekarniki i płyty indukcyjne. Firma obiecuje, że rozszerzeniu w jego polskim katalogu ulegnie też oferta lodówek.

Źródło: Hisense

blog comments powered by Disqus
Laserowy telewizor Hisense Sonic Screen Laser TV w Polsce