PODPOWIEDZI:

Mały, ale wariat! Prawdziwe rabaty na podzespoły PC, smartfony i roboty sprzątające

Szybki spis treści:
Mały, ale wariat! Prawdziwe rabaty na podzespoły PC, smartfony i roboty sprzątające

Znalazłem kilka małych, ale za to prawdziwych rabatów na elektronikę w RTV Euro AGD. Wśród przecenionych sprzętów między innymi dwie Roomby (ich cena wreszcie zaczyna spadać), parę telefonów i peryferiów komputerowych. Co ważne, starałem się wybierać wyłącznie takie promocje, abyś nie musiał się z nimi spieszyć!

Rabaty - nawet te małe - są najczęściej wybierane, gdy chcemy kupić coś taniej. Warto jednak też zwrócić uwagę na akcje promocyjne. Zazwyczaj są dwie, ale tym razem w sklepie znajdziemy tylko Wielorabaty. Akcja polega na tym, że dostajesz zniżkę procentową na najtańszy produkt, uzależnioną od ilości rzeczy objętych promocją w koszyku. Przy dwóch to o 22% mniej, przy trzech o 44%, a przy czterech o 77%. Przy pięciu cena spada do złotówki.

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Do kiedy?

Robot sprzątający

iRobot Roomba i7

2469 zł / 2199 zł

iRobot Roomba i7 oferta w RTV Euro AGD

31.05.2021

Robot sprzątający

iRobot Roomba i7+

3399 zł / 3199 zł

iRobot Roomba i7+ oferta w RTV Euro AGD

31.05.2021

Smartfon

Motorola Moto G8 4/64GB

639 zł / 499 zł

Motorola Moto G8 4/64GB oferta w RTV Euro AGD

02.06.2021

Smartfon

Samsung Galaxy A21s

799 zł / 599 zł

Samsung Galaxy A21s oferta w RTV Euro AGD

29.05.2021

Klawiatura

SteelSeries Apex 7

739 zł / 639 zł

SteelSeries Apex 7 oferta w RTV Euro AGD

02.06.2021

Mysz

Logitech G Pro X Superlight

629 zł / 529 zł

Logitech G Pro X Superlight oferta w RTV Euro AGD

29.05.2021

Monitor

Acer Nitro VG240YP

899 zł / 799 zł

Acer Nitro VG240YP oferta w RTV Euro AGD

30.05.2021

Jaka elektronika taniej?

  • iRobot Roomba i7 - jedna z wyższych propozycji iRobota w segmencie odkurzaczy automatycznych. Ma wypasione czujniki, system inteligentnych map i automatycznie uczy się harmonogramu twojego życia. W porównaniu do podstawowych modeli ma też 10 razy większą moc ssącą.
  • iRobot Roomba i7+ - to model praktycznie taki sam jak poprzedni, ale za to z dodatkową stacją czyszczącą. Oczywiście każdy robot wraca do bazy, aby się doładować, ale ten konkretny opróżnia tam też swój pojemnik. To rozszerza zdaniem producenta bezobsługową pracę nawet do 60 dni.

Pojemnik samoopróżniający iRobot Roomba i7+

  • Motorola Moto G8 4/64GB - tańszy model Motoroli, z ekranem HD i niezłą, jak na rozmiary, baterią. To sensowny budżetowiec z RAM-em i procesorem, które spokojnie zapewnią kilka lat pracy bez większych zacięć. No chyba, że lubisz grać w wymagające gry. Jest tu też dedykowany aparat do fotografii macro. 
  • Samsung Galaxy A21s - nieco droższa opcja, które niedostatki na polu pamięci RAM i wewnętrznej, w stosunku do poprzednika, nadrabia mocniejszym procesorem, większą baterią i aparatami. Ma aż cztery obiektywy z tyłu. Pierwszy aparat o rozdzielczości 48 megapikseli będzie w porządku na co dzień, a pozostałe: szerokokątny, głębi ostrości i makro, to rozwiązania sytuacyjne, ale równie przydatne. Nie ma co się spodziewać tu poziomu chińskiej konkurencji, ale też na takiej przecenie warto rozważyć.

Modele Samsung Galaxy A21s

  • SteelSeries Apex 7 - klawiatura mechaniczna wykonana z wytrzymałych materiałów. Aluminiowa rama nie tylko odpowiednio dociąży sprzęt, ale i sprawi, że nieprędko się zepsuje. W dodatku można do niej przyczepić magnetyczną podkładkę pod nadgarstki, poprawiającą ergonomię. Jest też podświetlenie RGB pod każdym z klawiszy, które można dowolnie edytować, i wyświetlacz OLED w rogu, prezentujący informacje - na przykład na temat gier. Wersja z przełącznikami czerwonymi - cichszymi i z gładkim ruchem.
  • Logitech G Pro X Superlight - jedna z lepszych propozycji Logitecha w świecie myszek. Sprzęt jest bardzo lekki (63 gramy), czuły (25600 DPI) i z zachwalanym czasem pracy na baterii. Najważniejszą wadą jest micro USB - w myszce tej klasy, na dodatek w 2020 roku, to nie do pomyślenia. Jeżeli jednak ci to nie przeszkadza, to będzie jeden z lżejszych modeli premium na rynku.

Logitech G Pro X Superlight na białym tle

  • Acer Nitro VG240YP - polecany monitor, który jest w sensownych rozmiarach (24 cale spokojnie wystarczą do Full HD) i niezłej cenie. Teraz zresztą niższej o 100 złotych. W dodatku to jest IPS, więc będą lepsze kolory i kąty widzenia. Model wspiera FreeSync i, co najważniejsze, ma odświeżanie na poziomie aż 144 Herców. W sam raz do szybkich gier.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Mały, ale wariat! Prawdziwe rabaty na podzespoły PC, smartfony i roboty sprzątające