PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

Nowy, panoramiczny monitor 3D AOC

Nowy, panoramiczny monitor 3D AOC

Wprowadzając do oferty nowy monitor 3D e2352Phz, firma AOC, specjalizująca się w produkcji monitorów, przenosi widza bezpośrednio w pobliże akcji. Dzięki zbliżonemu do rzeczywistości renderingowi 3D, monitor o przekątnej ekranu 58,5 cm/23" z najnowszą technologią podświetlenia LED sprawia, że widzowie czują się tak, jakby znajdowali się w samym środku akcji.

Uruchomiony w trybie dwuwymiarowym, panoramiczny monitor o ponadczasowym wzornictwie jest świetnie wyposażony również do pracy w biurze i w domu. Ze względu na krótki czas reakcji i rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli (Full HD) jest doskonale przystosowany także do filmów i gier. Wysokie wartości kontrastu i jasności (300 cd/m²) zapewniają doskonałą jakość obrazu w każdym trybie.

monitor 3D AOC

Doskonały do rozrywki
Po przełączeniu do trybu 3D, akcja w filmach i grach 3D wydaje się być jak w zasięgu ręki. Po założeniu okularów polaryzujących widz może przeżyć emocje głębi przestrzennej. Nawet najszybsze sceny akcji są odtwarzane przez monitor e2352Phz niezwykle płynnie, dzięki czasowi reakcji wynoszącemu zaledwie 5 ms. Monitor Full HD odbiera sygnał wysokiej rozdzielczości przez wejście HDMI z obsługą HDCP.

Wygodny monitor do biura
Monitor e2352Phz doskonale sprawdza się także w trybie 2D i dlatego nadaje się nie tylko do rozrywki, ale także do pracy w domu czy biurze. Duża powierzchnia ekranu zapewnia wystarczająco dużo miejsca na złożone arkusze kalkulacyjne lub dwustronne dokumenty tekstowe.

Z myślą o ochronie środowiska
Efektywność zużycia zasobów ma pierwszorzędne znaczenie dla firmy AOC. Wszystkie monitory są produkowane zupełnie bez użycia rtęci, a zastosowane ekonomiczne opakowanie nadaje się w całości do ponownego przetworzenia. Dzięki energooszczędnemu podświetleniu LED, monitor spełnia bieżące normy ochrony środowiska.

Monitor e2352Phz będzie dostępny w sprzedaży od połowy lipca 2011 r., zaś sugerowana cena detaliczna wynosi 249 euro.

blog comments powered by Disqus
Nowy, panoramiczny monitor 3D AOC