PODPOWIEDZI:
Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Technologie i funkcje audio w tewizorach Neo QLED!

Technologie i funkcje audio w tewizorach Neo QLED!

Telewizory Samsung Neo QLED to nie tylko znakomity obraz czy żywe kolory. To również doskonałej jakości dźwięk. W poniższym newsie poznasz główne rozwiązania dbające o dźwięk, który jest idealnym dopełnieniem wizualnych doświadczeń.

Niemal w każdym domu jest telewizor. Ludzie chętnie wymieniają stare urządzenia na coraz to nowszy sprzęt naszpikowany innowacyjnymi technologiami. Dzisiaj zapoznasz się z czołowymi funkcjami audio w telewizorach firmy Samsung.

Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS)

Baza telewizorów obfituje w najnowsze urządzenia do rozrywki. Wśród nich telewizory Samsug Neo QLED. Mogą one posiadać opcję OTS, która sprawia, że dźwięk przemieszcza się za obiektem na ekranie (śledzi jego ruch). Wszystko dzięki bardzo dobrze rozmieszczonym głośnikom (u góry, na dole i po bokach). Efektem jest niezwykle szczegółowy dźwięk.

funkcja dźwięku podążającego za obiektem w telewizorach Samsung

Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni

Wraz z nabyciem najnowszego telewizora Samsung Neo QLED możesz liczyć na rewelacyjne dopasowanie brzmienia do danego pomieszczenia i jego akustyki. Dany model analizuje otoczenie i tworzy tym samym optymalne warunki. Bierze pod uwagę na przykład odległość ekranu od ściany.

Funkcja Adaptacji Dźwięku+

Duże znaczenie ma to, co w danym momencie oglądasz i czego słuchasz, bowiem koncert cechuje się inną ścieżką dźwiękową niż na przykład film. Funkcja Adaptacji Dźwięku+ zadba o idealne dostosowanie ustawień według oglądanych treści. Telewizory inteligentnie analizują sceny dźwiękowe.

Q-Symphony

Funkcja Q-Symphony w telewizorach umożliwia idealną synchronizację głośników w telewizorze z dedykowanym soundbarem. Za sprawą takiego rozwiązania masz gwarancję efektu dźwięku przestrzennego i jeszcze większych wrażeń. Uzyskujesz tak jakby dodatkowy kanał audio. Przykładem telewizora z taką funkcją jest Samsung QN75QN900A.

Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA)

Tej funkcji nie straszne żadne hałasy. Nic nie jest w stanie zakłócić seansu. Komfort oglądania osiągniesz w niemal każdych warunkach. Innymi słowy jest to wzmocnienie dźwięku dialogu w momencie, gdy telewizor wykryje hałas generowany przez inne urządzenie (na przykład przez odkurzacz). Nie myl tego z podniesieniem głośności.

funkcja aktywnego wmzacniania głosu w telewizorach Samsung

Wszystkie przedstawione technologie audio sprawiają, że czujesz się jakbyś przeniósł się w środek akcji filmu. Efekty zwiększają realizm podczas seansu filmowego w domowym zaciszu. Pamiętaj, że polecane modele znajdziesz w rankingu telewizorów. Bacznie śledź naszą stronę, może a nóż natkniesz się na jakąś promocje telewizorów.

Na stronie neoqled-promocja.samsung.pl znajdziesz szczegóły dotyczące wyjątkowej promocji. Nabywając telewizor Neo QLED, otrzymasz zwrot nawet do 2000 złotych.

blog comments powered by Disqus
Technologie i funkcje audio w tewizorach Neo QLED!