PODPOWIEDZI:

Pięć faktycznych promocji - Tylko do soboty!

Szybki spis treści:
Pięć faktycznych promocji - Tylko do soboty!

Przygotowałem pięć faktycznych promocji, które trwają tylko do soboty. Pośród nich odkurzacz pionowy Dysona i soundbar uznanej firmy! To jednak nie wszystko - jest jeszcze kilka nowoczesnych sprzętów AGD. Co ważne, korzystając z promocji, którą objęte są te sprzęty, dostajesz też darmowy transport - nawet na dziś.

Oprócz Euro Super Days, które trwają do soboty, koniecznie sprawdź też inne akcje promocyjne. Na przykład Wielorabaty, w których dostajesz zniżkę na najtańszy produkt, zależną od liczby rzeczy objętych nimi w koszyku (25% przy 2 i obniżka ceny do złotówki przy pięciu) lub 50 za 500. Ta druga akcja, jak sama nazwa wskazuje, pozwala ci zaoszczędzić 50 złotych za każde wydane 500 złotych na produkty spośród objętych promocją.

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Odkurzacz pionowy

Dyson V11 Torque Drive Extra

2699 zł / 2299 zł

Dyson V11 Torque Drive Extra oferta w RTV Euro AGD

Suszarka

Bosch WTH85V0EPL Serie 4

2599 zł / 1999 zł

Bosch WTH85V0EPL Serie 4 oferta w RTV Euro AGD

Soundbar

Denon DHT-S516H

2699 zł / 2599 zł

Denon DHT-S516H oferta w RTV Euro AGD

Piekarnik

Samsung Dual Cook Infinite NV75T8549RK

3799 zł / 3499 zł

Samsung Dual Cook Infinite NV75T8549RK oferta w RTV Euro AGD

Płyta indukcyjna

Siemens EH675FFC1E

1799 zł / 1599 zł

Siemens EH675FFC1E oferta w RTV Euro AGD

AGD i soundbar taniej

  • Dyson V11 Torque Drive Extra - nowoczesny odkurzacz pionowy z bardzo dużą mocą ssania. Co ważne, dostosowuje się do odkurzanej powierzchni. System DLS jest w stanie wykryć opór przy szczotce i automatycznie zmienić prędkość silnika, dopasowując ją do dywanów lub paneli. Jest tu też wyświetlacz pokazujący pozostały czas pracy  i bateria pozwalająca odkurzać nawet 60 minut. Do tego masa akcesoriów - również mini elektroszczotka i  końcówka combi - a także możliwość dokupienia stacji dokującej za złotówkę.

Zalety Dyson V11 Torque Drive Extra

  • Bosch WTH85V0EPL Serie 4 - suszarka z niezłym wsadem na poziomie 8 kilogramów. Jest też całkiem energooszczędna, bo korzystanie z niej będzie cię kosztować około 140 złotych rocznie. Suszarka ma również system AutoDry, który rozpoznaje czy pranie już wyschnęło oraz SensitiveDrying, gwarantujące zmniejszenie zagnieceń dzięki delikatnym podmuchom ciepłego powietrza.
  • Denon DHT-S516H - jeden z bardziej docenianych producentów sprzętu audio. Tem soundbar odtwarza dźwięk w kanale 2.1, co oznacza, że oprócz dwóch głośników w listwie, ma też subwoofer specjalizujący się w generowaniu niskich tonów. Na przykład wybuchów w filmach wojennych. Jest tu też moduł Bluetooth i wsparcie dla Apple AirPlay 2 oraz standard Dolby Digital Plus gwarantujący lepszy dźwięk.
  • Samsung Dual Cook Infinite NV75T8549RK - jeśli szukasz piekarnika z wyższej półki, trudno trafić lepiej. To model premium z łącznością Wi-Fi i technologią Dual Cook. Ta druga pozwoli ci piec jednocześnie dwie potrawy w tym samym momencie, poprzez wydzielenie komór o niezależnej temperaturze i trybach pieczenia. Jest tu też prowadnica teleskopowa, 75-litrowa komora, 50 automatycznych programów oraz czyszczenie katalityczne ułatwiające zadbanie o higienę sprzętu.

Siemens EH675FFC1E w kuchni

  • Siemens EH675FFC1E - płyta indukcyjna z czterema polami. Jedno z nich jest poszerzane, to znaczy, że nada się również do większych garnków. Na przykład do podgrzewania jedzenia w żeliwnej brytfannie. Miłym dodatkiem jest także rozpoznawanie obecności garnka oraz sensor smażenia, podtrzymujący odpowiednią temperaturę na poziomie zapobiegającym przypaleniu twoich kotletów lub warzyw.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Pięć faktycznych promocji - Tylko do soboty!