PODPOWIEDZI:

Faktyczne przeceny na małe AGD! Grill z gofrownicą i alternatywa Thermomixa

Szybki spis treści:
Faktyczne przeceny na małe AGD! Grill z gofrownicą i alternatywa Thermomixa

Szukasz przecen na małe AGD? Wybrałem kilka faktycznie przecenionych akcesoriów gospodarstwa domowego, które nie kosztują wiele - w porównaniu do większych lodówek lub piekarników - ale często są niezbędne na co dzień. Na przykład roboty kuchenne lub odkurzacze pionowe.

Wiele z promocji w tym materiale pochodzi z trwającej obecnie akcji Euro Black Friday, trwającej tylko do 10 listopada. Warto jednak śledzić zarówno sklep, jak i nasze materiały, bo w ramach przygotowań do czarnego piątku, pojawia się wiele rabatów tego typu. My z kolei wybieramy te, które nie są ściemą. Zerknij również na Wielorabaty, w których dostajesz zniżkę na najtańszy produkt z wybranych w koszyku, uzależnioną od liczby rzeczy, które kupujesz. Przy pięciu, cena najtańszego spada do złotówki!

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Robot kuchenny

MPM iCoook MRK-28 Termorobot z dwiema misami

2290 zł / 1899 zł

MPM iCook MRK-28 Termorobot z dwiema misami oferta w RTV Euro AGD

Robot kuchenny

Bosch MUMS2TW01

699 zł / 629 zł

Bosch MUMS2TW01 oferta w RTV Euro AGD

Grill  elektryczny

Tefal OptiGrill GC716D12 + płyty do gofrów

769 zł / 619 zł

Tefal OptiGrill GC716D12 + płyty do gofrów oferta w RTV Euro AGD

Odkurzacz pionowy

Bosch  Flexxo BCH3P255

899 zł / 699 zł

Bosch Flexxo BCH3P255 oferta w RTV Euro AGD

Mini AGD taniej

  • MPM iCoook MRK-28 Termorobot z dwiema misami - produkt budżetowej firmy. Robot kuchenny z funkcją gotowania, który w zasadzie przypomina zasadą działania klasycznego Thermomixa. Pomoże ci wyrobić ciasto na pizzę lub ugotować zupę. To wszystko z iCoookiem czyli aplikacją (jest tu wsparcie dla Wi-Fi), do której producent non stop dorzuca nowe przepisy. W zestawie dostajesz dwie misy ze stali nierdzewnej i zestaw mieszadeł oraz dodatków.

MPM iCoook MRK-28 Termorobot na blacie

  • Bosch MUMS2TW01 - znacznie tańsza i mniej mocna opcja tradycyjna. To robot kuchenny z funkcją ubijania piany, zagniatania ciasta, mieszania, tarcia i krojenia. Ma jedną misę o pojemności 3,8 litra oraz cztery poziomy obrotów.
  • Tefal OptiGrill GC716D12 + płyty do gofrów - wielozadaniowy grill Tefala. Dzięki sensorom automatycznie dostosuje temperature i czas gotowania do produktów umieszczonych na grillu. Na dodatek informuje również o tym, jak mocno wysmażone jest mięso. Jest też oczywiście tryb manualny. W tym zestawie otrzymasz także akcesorium do robienia gofrów!

Bosch Flexxo BCH3P255 w formie ręcznej

  • Bosch Flexxo BCH3P255 - spory odkurzacz pionowy z czasem działania sięgającym nawet do 55 minut na jednym naładowaniu (nieźle na tej półce cenowej). Możesz go odstawić gdziekolwiek (stoi sam pionowo) i używać go również jako model ręczny. W zestawie producent dorzuca też ssawkę do mebli i tapicerki oraz długą teleskopową ssawkę szczelinową. Warto się spieszyć, bo promocja trwa tylko do 10 listopada!

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Faktyczne przeceny na małe AGD! Grill z gofrownicą i alternatywa Thermomixa