PODPOWIEDZI:

Tanie i dobre - Słuchawki dla każdego od 99 zł!

Tanie i dobre - Słuchawki dla każdego od 99 zł!

Słuchawki to niezwykła kategoria sprzętów, towarzysząca niemal każdemu. Jednocześnie niemal każdy korzysta z innych rozwiązań. Dzisiaj zaprezentuję wam trzy oblicza słuchawek, które łączy jedno - najtańsza możliwa cena.

W Vobis trwa Black Week, a w związku z nim na stronie znajdziemy szereg sprzętów w niższych cenach. Dziś skupiamy się na słuchawkach, które są nieodzownym elementem życia większości z nas. Niezależnie czy walczymy o najwyższe cele w grze, czy chcemy jedynie zrelaksować się bez hałasów otoczenia, różne oblicza słuchawek pomagają nam w dotarciu do jak najlepszego dźwięku. 

Choć staramy się zmieścić w naszym promocyjnym radarze jak najwięcej sprzętów, tak zajrzyjcie na stronę Black Week na Vobis.pl.

Słuchawki przecenione z okazji Black Friday na Vobis.pl

Poniżej prezentujemy trzy zupełnie odmienne modele w dobrej cenie. Wszystkie zamówicie z darmową dostawą oraz kupicie w ratach 0%.

Apple AirPods II z etui ładującym

Słuchawki od Apple działają z praktycznie każdym odbiornikiem wyposażonym w Bluetooth. Nie jest jednak tajemnicą, że w ekosystemie Apple czekają na nas dodatkowe korzyści z posiadania AirPodsów. Inteligentne słuchawki od Apple wyposażono w chip H1, który w porównaniu do AirPodsów pierwszej generacji dwukrotnie szybciej przełącza je między sparowanymi urządzeniami i zmniejsza opóźnienia dźwięku w grach o 30%.

Sprawdź cenę Apple AirPods II:

Apple AirPods II z etui ładującym kup teraz taniej Vobis.pl

W porównaniu do poprzednika wydłużono też czas rozmów - teraz wynosi on trzy godziny na jednym ładowaniu. Muzyki posłuchamy przez około 5 godzin na jednym ładowaniu, a ten czas wydłużymy do 24 godzin po zaczerpnięciu energii z etui. Kwadrans ładowania daje 3 godziny słuchania. Ciekawostką w AirPodsach są wbudowane przyspieszeniomierze, które wykrywają rozpoczęcie rozmowy. Dzięki temu słuchawki automatycznie przechodzą w tryb nasłuchiwania otoczenia, więc nie trzeba ich zdejmować. 

AirPodsy drugiej generacji poprawiają przesył dźwięku

Słuchawki od Apple są konstrukcją douszną, bez dodatkowych gumek, by doprowadzić dźwięk do kanału usznego. Przy moich testach z reguły oznaczało to mniejsze zmęczenie ucha niż przy długotrwałym korzystaniu ze słuchawek dokanałowych. Nawigacja odbywa się za pośrednictwem komendy Hey Siri, a asystent głosowy Apple bez problemu zarządza sprzętem nawet bez połączenia z internetem.

Polk Audio Striker P1 Pro Hitman Contract

To dość unikalne w skali rynku audio słuchawki dla graczy. Jasne, w tej niszy łatwo o krzykliwy design, ale rozwiązanie od Polk Audio wyróżnia się motywami związanymi z Agentem 47. Tę liczbę zobaczycie w kilku miejscach. Nawiązanie do kultowej serii gier Hitman to nie jedyne, co oferuje ten model. 

Polk Audio Striker P1 Pro Hitman Contract kupicie tutaj:

Polk Audio Striker P1 Pro Hitman Contract kup teraz taniej vobis.pl

W przypadku Polk Audio warto docenić solidną jakość wykonania. Nauszniki otoczono ekologiczną skórą, podobnie jak metalowy pałąk, by słuchawki leżały wygodnie na głowie. To przekłada się na wagę w okolicy 200 gramów. Nauszniki obracają się niemal o 360 stopni, więc nie zabrakło opcji dopasowywania ich do kształtu uszu.

Słuchawki Polk Audio w limitowanej edycji Hitman

Profil brzmieniowy słuchawek stawia na szerokie odwzorowanie scenerii, tak by usłyszeć każdą plotkę w Novigradzie oraz każdy krok na Dust II. Pasmo przenoszenia 20-20000 Hz zapewnia pokrycie parametrami możliwości ludzkiego ucha. Polk Audio dorzuca w opakowaniu różne kable ze złączem 3,5 milimetra, dzięki czemu zmniejszymy opóźnienia na konsolach oraz komputerze. Mikrofon odczepimy od zestawu, a ponadto wyposażono go w przycisk wyciszania. 

Pioneer SE-C5TW - białe lub czerwone

Dokanałowe słuchawki od firmy Pioneer na Vobis.pl są o ponad 100 złotych tańsze niż na konkurencyjnych stronach. Na stronie sklepu kupimy je w dwóch wariantach kolorystycznych - białym oraz czerwonym.

Kup słuchawki Pioneer SE-C5TW w wybranym kolorze
BiałyCzerwony
Pioneer-SE-C5TW-B kup teraz taniej vobis.plPioneer SE-C5TW-R kup teraz taniej vobis.pl

Rozwiązanie od Pioneera wyróżnia wodoodporność w standardzie IPX5. Wytrzymają starcie z potem czy deszczem. Wygodę podkreśla tutaj dotykowa nawigacja. Zaimplementowane mikrofony mogą "podawać" dźwięk otoczenia tak, by zachować świadomość otoczenia przy jednoczesnym słuchaniu muzyki. Z tą słuchawki od Pioneera poradzą sobie nawet przez 5 godzin na jednym ładowaniu, a przy pełnym wykorzystaniu etui czas pracy wyniesie 15 godzin. 

Słuchawki Pioneer kupimy w odważnym, czerwonym kolorze

Nie zabrakło tu wsparcia dla najważniejszych kodeków do przesyłania dźwięku: SBC i AAC. Przetworniki o rozmiarze 6 mm nie są może największe, ale zapewniają dźwięk o szerokiej specyfice. Bluetooth 5.0 to standard, który zapewnia bezproblemowe przesyłanie dźwięku i rozmów telefonicznych.

blog comments powered by Disqus
Tanie i dobre - Słuchawki dla każdego od 99 zł!