PODPOWIEDZI:

Oszczędź 180 zł na grach i akcesoriach! zGrane promocje w RTV Euro AGD

Oszczędź 180 zł na grach i akcesoriach! zGrane promocje w RTV Euro AGD

Oprócz książek czy perfum, gry stanowią jeden z lepszych prezentów na święta. Jest przy tym oczywiście kilka warunków - trzeba wiedzieć, jakimi tytułami interesuje się obdarowany i na jakiej platformie gra. Jeśli macie tę wiedzę, zajrzyjcie do promocji na gry i akcesoria do gier, bo ciekawych (ale i szybko znikających) rabatów nie brakuje.

W RTV Euro AGD sporo mogą zyskać ci, którzy planują swoje zakupy rozłożyć na raty. Jedna z promocji na stronie sprawia, że przy wzięciu sprzętu w ratach 30x0%, za dwie z tych rat nie zapłacimy. Ponadto tylko do 15 grudnia trwa oferta Wielorabaty, w ramach której przy wzięciu dwóch lub więcej produktów oznaczonych promocją, oszczędzasz na najtańszym z nich: 

 • 24% przy wzięciu dwóch artykułów;
 • 44% przy wzięciu trzech artykułów;
 • 75% przy wzięciu czterech artykułów;
 • 99,9% ceny, obniżając ją do złotówki. 

Wśród kategorii z artykułami biorącymi udział w promocji są sprzęty AGD, telewizory oraz sprzęt audio i video.

Jakie gry i sprzęty do grania kupicie taniej?

Część promocji wymaga natychmiastowej reakcji, ale są też one na tyle dobre, że podjęcie decyzji o zakupie nie powinno sprawiać trudności. 

ProduktCenaOfertaDo kiedy?
Back 4 Blood Edycja Specjalna (Xbox One/Series)249 zł 89 złBack 4 Blood Edycja Specjalna oferta dla ciebie euro.com.plDo 15.12.2021
Doom Eternal (Xbox One/Series)89 zł 59 złDoom Eternal oferta dla ciebie euro.com.plZ kodem SWIATECZNAOKAZJA1215 do 15.12.2021
F1 2021 (PS4/PS5)169 zł 129 złF1 2021 (PS4/PS5) oferta dla ciebie euro.com.plDo 02.01.2022
The Last of Us: Part II Edycja Day One (PS4/PS5)149 zł 79 złThe Last of Us: Part II Edycja Day One oferta dla ciebie euro.com.plDo 24.12.2021
Immortals Fenyx Rising (Xbox One/Series)139 zł 89 złImmortals Fenyx Rising (Xbox One/Series) oferta dla ciebie euro.com.plDo 19.12.2021
Myszka Razer Abyssus Lite + podkładka169,99 zł 79,99 złMyszka Razer Abyssus Lite + podkładka oferta dla ciebie euro.com.plZ kodem R48H14121512L do 15.12.2021
Myszka Corsair Harpoon RGB Wireless229  zł 159 złCorsair Harpoon RGB Wireless oferta dla ciebie euro.com.plDo 31.12.2021

A co zaoferują wam powyższe produkty?

 • Duchowy spadkobierca Left 4 Dead, czyli Back 4 Blood, to gra, której kampanię przejdziemy samodzielnie lub w czteroosobowej kooperacji. Celem jest pozbycie się zombie, których na mapach nie zabraknie w żadnym zakamarku. Wyróżnikiem gry jest system talii kart, które wybieramy przed rozgrywką - dzięki nim nie tylko zyskujemy ulepszenia, ale i zmieniamy styl naszej rozgrywki, a w ramach postępu skorzystamy z ich większej ilości. Gra posiada także tryb multiplayer, w którym sami wcielimy się w potwora likwidującego śmiałków z karabinami.

 • Dla tych, którym strzelania wciąż mało, DOOM Eternal rozwija w udany sposób pomysły z poprzedniej odsłony. Kreatywnie zaprojektowane poziomy zmuszają do ciągłego przemieszczania się w kierunku piekielnych demonów, których eliminacje wynagradzane są efektownymi animacjami. Nowością w serii jest niesymetryczny multiplayer 2 vs 1, w którym demony mają za zadanie pokonać DOOM Slayera.

 • Nie podobał ci się rezultat ostatniego wyścigu sezonu Formuły 1? Dlaczego nie powtórzysz go w domu? F1 2021 daje taką szansę w najlepszej oprawie graficznej w historii serii. Możesz też stworzyć własnego kierowcę i piąć się po kolejnych szczeblach kariery. Szeroka paleta ustawień pozwoli dopasować poziom zarówno dla nowicjuszy, jak i mistrzów kierownicy. Gra obsługuje także pełnoprawny multiplayer z ligami i cotygodniowymi wydarzeniami.

 • Wokół The Last of Us: Part II narosło sporo kontrowersji, głównie ze względu na decyzje fabularne w rozgrywce. W dalszym ciągu to świetna gra o życiu podczas apokalipsy zombie, opowiedziana z perspektywy kamery trzecioosobowej. To także jedna z najlepiej wyglądających gier w tym roku. Jeśli pierwsza część była dla ciebie ciekawa, druga jest pozycją obowiązkową.

 • Dla tych, którzy lubią gry akcji z perspektywy trzeciej osoby, a jednocześnie stawiają na dobrą zabawę, ciekawą opcją może być Immortals Fenyx Rising. Gra nieco niedoceniona w 2020 roku okazała się mieć sporą dozę humoru i satysfakcjonujących mechanik opartych na mocach zaczerpniętych od greckich bogów. W walce ze zbrodniczym tytanem Tyfonem przydadzą się też zdolności do rozwiązywania łamigłówek.

 • Tania myszka od Razera? Niegdyś był to oksymoron, ale dziś za mniej niż 100 zł kupimy Razer Abyssus Lite - myszkę z sensorem o czułości 6400 DPI oraz podświetleniem regulowanym w aplikacji Razer Synapse. Z jej poziomu ustawimy też parametry myszki dopasowane do konkretnych tytułów. Design myszki jest symetryczny, a kabel o długości 2,1 pozwoli ustawić ją wygodnie zarówno lewo-, jak i praworęcznym.
 • Jeśli macie nieco więcej pieniędzy, możecie zrezygnować z przewodów i zainwestować w myszkę Corsair Harpoon RGB Wireless. Bateria wystarczy nawet na 60 godzin nieskrępowanej rozgrywki, a w razie czego myszkę połączymy z komputerem przewodowo. Wbudowany sensor oferuje czułość na poziomie 10000 DPI. Myszka gamingowa nie mogłaby obejść się bez podświetlenia i to ustawimy w aplikacji Corsair iCue.

blog comments powered by Disqus
Oszczędź 180 zł na grach i akcesoriach! zGrane promocje w RTV Euro AGD