PODPOWIEDZI:

Akcesoria dla gracza i nie tylko! Taniej nawet o parę stówek

Akcesoria dla gracza i nie tylko! Taniej nawet o parę stówek

Szukasz akcesoriów dla gracza lub sprzętów okołokomputerowych taniej? Sprawdziłem co słychać w ofercie RTV Euro AGD i wybrałem pięć faktycznie tańszych propozycji. Przez to rozumiem tyle, że kosztują po prostu mniej w stosunku do ostatnich cen, nawet po uwzględnieniu tego, że wiele sklepów lubi podbijać kwoty tuż przed promocją. Wśród dzisiejszych rabatów między innymi spory monitor z odświeżaniem 165 Hz!

Większość z promocji w tym artykule potrwa do 24 lutego. Przy tym zawsze warto rozejrzeć się też po innych akcjach obecnych w RTV Euro AGD. Na przykład Wielorabatach, dzięki którym najtańszy i piąty produkt w koszyku (z wybranych) dostaniesz za zaledwie złotówkę! Najlepiej celować w kilka rzeczy w tej samej cenie, aby uzyskać jak najlepszą obniżkę. Są też inne progi, ale z reguły mniej opłacalne.

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Monitor

Gigabyte G32QC A 1ms 165Hz 

1729 zł / 1499 zł

Gigabyte G32QC A 1ms 165Hz  oferta w RTV Euro AGD

Słuchawki

SteelSeries Arctis 1

229 zł / 159 zł

SteelSeries Arctis 1 oferta w RTV Euro AGD

Mysz komputerowa

SteelSeries Rival 3

129,99 zł / 109,99 zł

SteelSeries Rival 3 oferta w RTV Euro AGD

Mysz komputerowa

Logitech G603

239 zł / 189 zł

Logitech G603 oferta w RTV Euro AGD

Klawiatura komputerowa

Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus 

159,99 zł / 119 zł

Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus  oferta w RTV Euro AGD

Jakie akcesoria dla gracza taniej?

  • Gigabyte G32QC A 1ms 165Hz - spory monitor z matrycą VA co przełoży się na lepsze kontrasty. Jest duży, bo mierzy aż 32 cale, a przy tym zachowuje rozdzielczość na poziomie 1440p, idealną pod taki rozmiar oraz wyższy klatkaż w grach przy odpowiednio mocnym sprzęcie. A to ważne, bo mamy tu ekran 165-hercowy, zdolny fizycznie do wyświetlenia tylu klatek na sekundę. Do tego HDR, zakrzywienie, wsparcie AMD FreeSync i w takiej kwocie kreuje się świetny model dla graczy.

Steelseries Arctis 1 sparowane z telefonem

  • SteelSeries Arctis 1 - przewodowe i nauszne, słuchawki polecanej firmy taniej o 70 złotych (według cen historycznych nieco mniej, ale wciąż na faktycznej promocji). Ich główną zaletą jest praca po jacku, dzięki czemu będą współpracować ze wszystkim, do czego je podłączysz (również retro konsolami lub telefonem). Są wyposażone w mikrofon ClearCast redukujący hałasy, stalowy pałąk, a także rolkę regulacji głośności lub przełącznik mikrofonu wprost na słuchawkach. Niedrogie i polecane.
  • SteelSeries Rival 3 - mała mysz komputerowa o czułosci 8500 dpi. Nie jest to najwięcej, ale powinno wystarczyć nawet bardziej zaawansowanym miłośnikom strzelanek. Poza tym jest tu sensor TrueMove Core oddający ruchy myszki 1 do 1, co znacznie zwiększa precyzję tego sprzętu. Wśród zalet jest też podświetlenie Prism, które możesz sparować z innymi sprzętami producenta oraz pamięć wewnętrzna - po zapisaniu dedykowanych ustawień, będą działać przy podłączeniu do każdego komputera.
  • Logitech G603 - nieco droższa mysz o wyższej czułości. Tutaj na poziomie 12000 dpi. To model bezprzewodowy wykorzystujący technologię Lightspeed, gwarantującą szybsze odświeżanie położenia. Do tego nawet do 500 godzin pracy na jednym zestawie baterii. To ogromna zaleta, bo nie trzeba żmudnie doładowywać myszki - wystarczy wymienić akumulatorki. Jest tu też wbudowana pamięć, kabel przedłużający do adaptera i możliwość fizycznego przełączenia interpolacji dla zarządzania energią.

Logitech G603 na szarym tle

  • Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus - najmniej gamingowy produkt wśród promocji. Prosta klawiatura, którą w sumie bardziej bym polecał do sterowania komputerem wprost z kanapy, dlatego że wyposażono ją w panel dotykowy. Dzięki temu można łatwo przeglądać sieć na większym ekranie, na przykład telewizora, nie będąc ograniczonym przez niewygodną myszkę. Sprzęt ma zasięg do 10 metrów i będzie pracował nawet przez 18 miesięcy na jednym naładowaniu. Pracuje na baterie, co może być zaletą.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Akcesoria dla gracza i nie tylko! Taniej nawet o parę stówek