PODPOWIEDZI:

Ekspres Philips 5400 LatteGo, który czerpie inspiracje z całego świata!

Ekspres Philips 5400 LatteGo, który czerpie inspiracje z całego świata!

Światowy ekspres z serii Philips 5400 LatteGo zadowoli wielbicieli różnych rodzajów kaw. W poniższym newsie poznasz jego ogrom możliwości. Zapraszam!

Picie kawy to niemal rytuał, bez którego niektórzy nie wyobrażają sobie dnia. Jak wiadomo, co kraj to inny obyczaj. Kawowe zwyczaje są przeróżne, zarówno jeżeli chodzi o smak czy sposób podawania kawy.

Dla przykładu włosi do godziny 11:30 piją cappuccino, a później espresso podawane zazwyczaj z wodą w małej szklance. Francuzi z kolei zaparzają miseczkę czarnej kawy i maczają w niej croissanta. Kawa Turków jest gęsta i bardzo słodka. Kawa po arabsku jest palona tuż przed przyrządzeniem. Irlandczycy dodają chętnie alkohol do kawy, a w Wietnamie kawę słodzą koglem-moglem.

Ekspres automatyczny Philips 5400 LatteGo nie boi się żadnych wyzwań i sprosta wymaganiom każdego domownika.

Jaki jest ekspres z serii Philips 5400 LatteGo?

Philips 5400 Series EP5447/90 poradzi sobie z kawowymi zwyczajami z całego świata, bowiem potrafi przyrządzić aż 12 kawowych napojów. Możesz eksperymentować na przykład z rodzajem kawy, jej mocą, temperaturą lub ilością mleka. Zapiszesz do 4 profili użytkownika. Istnieje możliwość skorzystania z dodatkowej porcji kawy, a to za sprawą funkcji Extra Shot.

Ekspres wyróżnia się kolorowym wyświetlaczem. Dotykowy panel sterowania jest niezwykle intuicyjny w obsłudze. Philips 5400 LatteGo posiada wbudowany młynek ceramiczny, który precyzyjnie mieli ziarna kawy dla jak najlepszego aromatu. Jego żywotność to 20 tys. filiżanek kawy. Ponadto użytkownik skorzysta z 12-stopniowej regulacji grubości mielenia.

ekspres automatyczny Philips 5400 Series EP5447/90

Proces przyrządzania czy to espresso czy spienionego cappuccino nie potrwa długo. Dodatkowo system spieniania mleka wyróżnia się bardzo szybkim czyszczeniem. Nie ma ukrytych rurek, składa się tylko z dwóch części, zatem opłukasz go pod bieżącą wodą lub z zmywarce.

Cena detaliczna ekspresu wynosi 3489 złotych.

blog comments powered by Disqus
Ekspres Philips 5400 LatteGo, który czerpie inspiracje z całego świata!