PODPOWIEDZI:

Dwa telewizory i AGD! Większość promocji tylko do jutra

Dwa telewizory i AGD! Większość promocji tylko do jutra

Uwaga, większość z tych promocji trwa tylko do jutra! Wśród nich między innymi dwa telewizory w różnej cenie, a także trzy sprzęty AGD do kuchni i łazienki. Modele do tego artykułu dobrałem świadomie, porównując ich ceny z kwotami historycznymi. Gwarantuję ci więc, że to nie ściema, a faktyczne rabaty.

Wiele z przecen wziąłem z akcji 72 godziny megaokazji, ale jak chcesz znaleźć coś przecenionego do poniedziałku, to sprawdź również TOP MARKI. Tylko że to są wyłącznie pojedyncze rabaty. Niezłą zniżkę możesz sobie zorganizować przez Wielorabaty, w których dostajesz rabat na najtańszy produkt z wybranych. Przy pięciu objętych akcją, cena najtańszego spadnie do złotówki!

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Zmywarka

Samsung DW60R7050FS

2149 zł / 1719,20 zł

Samsung DW60R7050FS oferta w RTV Euro AGD

Telewizor

Panasonic TX-55JX940E DVB-T2/HEVC

4389 zł / 3499 zł

Panasonic TX-55JX940E DVB-T2/HEVC oferta w RTV Euro AGD

Telewizor

Sharp 50DL3EA DVB-T2/HEVC

1899 zł / 1699 zł

Sharp 50DL3EA DVB-T2/HEVC oferta w RTV Euro AGD

Pralka

Toshiba TW-BL90S2PL

1899 zł / 1199 zł

Toshiba TW-BL90S2PL oferta w RTV Euro AGD

Pralko-suszarka

Electrolux EW7W368SP PerfectCare 700

2899 zł / 2199 zł

Electrolux EW7W368SP PerfectCare 700 oferta w RTV Euro AGD

Prawie wszystko taniej tylko do jutra! Za to rabaty świetne

  • Samsung DW60R7050FS - jedyna propozycja tańsza nieco dłużej. Promocja potrwa do 16 maja. To spora zmywarka na 14 kompletów. Sprzęt ma funkcję Speed Booster przyspieszającą czas prania wybranych programów i opcję zmywania wyłącznie połowy załadunku. Jest tu też funkcja dezynfekcji, która eliminuje w wysokiej temperaturze wszelkie zarazki oraz bakterie.

Cicha zmywarka Samsung DW60R7050FS

  • Panasonic TX-55JX940E DVB-T2/HEVC - 55-calowy telewizor. To sprzęt o częstotliwości 120 herców, co przełoży się w praktyce na naprawdę płynny obraz. Zarówno przy sztucznym poprawianiu płynności, jak i graniu w gry. Co ważne, producent zadbał tu o Dolby Vision IQ, czyli standard HDR-u biorący pod uwagę jasność otoczenia. Jest tu też AMD FreeSync Premium dopasowujący pracę karty graficznej do telewizora, aby zmniejszać potencjalne wady obrazu.
  • Sharp 50DL3EA DVB-T2/HEVC - bardziej budżetowa propozycja, a w dodatku mniejsza. Natomiast te 50 cali to wciąż sporo do mniejszych salonów. Model pracujący na systemie AndroidTV i wspierający HDR10. To w sumie dość bazowy model, są tu też funkcje poprawy obrazu i najważniejsze technologie dźwięku. Ciekawostką jest przy tym czytnik kart SD, który pozwoli ci od razu pokazać zdjęcia ze wspólnego wypadu, po powrocie do domu.

Telewizor Sharp 50DL3EA DVB-T2/HEVC na blacie w kuchni

  • Toshiba TW-BL90S2PL - nietypowa, bo srebrna, pralka. Ma pojemność na poziomie 8 kilogramów, przez co świetnie nada się też do prania poduszek lub większej ilości ciuchów. Jej sporą zaletą jest klasa energetyczna. W tej cenie B to świetny wynik, który przełoży się na zmniejszone wydatki na prąd w skali roku! Są tu również przydatne programy, takie jak pranie 15 minut i Color Alive, gwarantujący zachowanie barw twoich ulubionych ubrań.
  • Electrolux EW7W368SP PerfectCare 700 - pralko-suszarka w sensownej cenie. Ma wsad 8 kilogramów przy praniu i 4 przy suszeniu - poradzi sobie z prawie każdym wyzwaniem. Ten model wykorzystuje najnowsze technologie firmy, takie jak DualCare - wykrywający ciężar i rodzaj tkanin dla lepszej pielęgnacji - a także FreshScent, czyli po prostu odświeżanie delikatnych ubrań parą.
    Tak, są tu funkcje parowe zmniejszające zagniecenia. Jest też program ONE Go, który w ciągu godziny wypierze i wysuszy kilogram prania. To propozycja do mniejszych mieszkań, w których nie ma miejsca na suszarkę.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Dwa telewizory i AGD! Większość promocji tylko do jutra