PODPOWIEDZI:

yeedi vac 2 pro - Najnowszy robot sprzątający

Szybki spis treści:
yeedi vac 2 pro - Najnowszy robot sprzątający

Najnowszy robot sprzątający yeedi vac 2 pro, który trafił na rynek w kwietniu pozwoli znacznie zaoszczędzić czas i ułatwić utrzymanie porządku w domu. Więcej szczegółów w poniższym newsie.

Urządzenia yeedi są znane ze swojej funkcjonalności, przystępnych cen, solidnego wykończenia.

Robota sprzątającego yeedi vac 2 pro możesz zafundować zarówno sobie, jak i bliskiej osobie, żeby ulżyć jej w codziennych obowiązkach.

Jaki jest yeedi vac 2 pro?

Wydajny odkurzacz automatyczny 2w1 yeedi vac 2 pro został wyposażony w oscylacyjny system mopowania, który porusza się tam i z powrotem 480 razy na minutę. Naśladuje przy tym ręczne ruchy, nie straszne mu uporczywe plamy, dywany czy twarde podłogi. Podciśnienie 3000Pa sprawia, że robot zbiera kurz z każdego zakamarka.

Urządzenie wyróżnia się technologią omijania przeszkód 3D (czujnik światła 3D). Doskonale wykrywa i identyfikuje przeszkody, jakie napotka na swojej drodze, dzięki czemu nie uderza w nie. Z tego powodu nie trzeba nic usuwać z podłóg przed rozpoczęciem sprzątania.
 

Zobacz specjalną promocję na zakup yeedi vac 2 pro + stacja ładująca. 

Promocję na zakup vac 2 pro + stacja ładująca

Cena za komplet 2499 zł
Link do tej oferty >>>

Robot dokładnie buduje mapę domu, po której będzie się przemieszczał. To akurat zasługa inteligentnej technologii mapowania wizualnego w połączeniu z zaawansowanym czujnikiem ruchu.

robot sprzątający 2w1 yeedi vac 2 proOd teraz zamiast marnować czas na ręczne sprzątanie, możesz oddać się innym przyjemnością, a całą pracę wykona za Ciebie yeedi vac 2 pro.

Na stronie oficjalnego sklepu yeedi na Allegro znajdziesz także inne urządzenia, które są objęte promocją do dnia 29 maja.

Wśród nich, takie roboty sprzątające jak: yeedi k650, yeedi vac hybrid, yeedi vac max, yeedi vac station i yeedi mop station.

blog comments powered by Disqus
yeedi vac 2 pro - Najnowszy robot sprzątający