PODPOWIEDZI:

Nowy ekspres automatyczny Saeco GranAroma Deluxe SM6682/10!

Nowy ekspres automatyczny Saeco GranAroma Deluxe SM6682/10!

Na rynku masz okazję kupić nowy ekspres do kawy Saeco GranAroma Deluxe SM6682/10. Pomoże przygotować prawdziwą włoską kawę w domowym zaciszu. Więcej informacji o jego imponujących możliwościach w poniższym newsie.

Saeco to włoska marka znana z produkcji ekskluzywnych ekspresów do kawy, które cechuje nie tylko stylowy design, ale przede wszystkim wysoka jakość wykonania.

Z ekspresem do kawy Saeco GranAroma Deluxe SM6682/10 poczujesz się jak prawdziwy barista w swoim domu.

Kilka słów o ekspresie Saeco GranAroma Deluxe SM6682/10

W pełni automatyczny ekspres do kawy Saeco GranAroma Deluxe pozwoli dostosować parametry kawy według Twojego gustu (funkcja CoffeeEqualizer Touch). Mowa między innymi o mocy, temperaturze, grubości mlecznej pianki. Masz możliwość zapisania do 6 profili użytkowników, tak aby każdy domownik miał dostęp do własnych preferencji. Wyróżnia się łącznością WiFi, dzięki której między innymi pobierzesz ciekawe przepisy.

Na 5-calowym kolorowym wyświetlaczu TFT pojawiają się najistotniejsze informacje, na przykład o konieczności czyszczenia, poziomie wody, potrzebie wymiany filtra AquaClean (regularna pozwoli przyrządzić do 5000 filiżanek kawy bez konieczności odkamieniania). Istnieje opcja wyboru spośród aż 18 napojów kawowych, przy czym da się je spersonalizować poprzez użycie 3 profili smakowych.

ekspres do kawy Saeco GranAroma Deluxe SM6682/10

Całą pracę wykona za Ciebie ekspres, dlatego nie musisz się niczym martwić. Urządzenie automatycznie ustawi moc, ilość kawy, czas wstępnego zamoczenia. Przygotujesz pojedynczą lub podwójną kawę latte macchiato, cappuccino i wiele innych. Atutem jest pojemnik na ziarna kawy o pojemności 300 g, który dodatkowo posiada pokrywę, dzięki której dłużej zachowują świeżość.

Zewnętrzny spieniacz mleka pozwoli cieszyć się gęstą pianką o idealnej konsystencji. Ceramiczny młynek z 12-stopniową regulacją cechuje się wytrzymałością i precyzyjnością, tak aby wydobyć pełnię smaków i aromatów z ziaren kawy.

Konserwacja jest jeszcze prostsza, gdyż nowoczesna technologia HygieSteam automatycznie czyści ekspres za pomocą pary (usuwa 99,9% mikroorganizmów).

Ekspres automatyczny Saeco GranAroma Deluxe SM6682/10 można zakupić w sklepie RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Nowy ekspres automatyczny Saeco GranAroma Deluxe SM6682/10!