PODPOWIEDZI:

Akcesoria gamingowe taniej - Fotel, kierownica, słuchawki Logitech!

Akcesoria gamingowe taniej - Fotel, kierownica, słuchawki Logitech!

Znalazłem w RTV Euro AGD kilka akcesoriów gamingowych taniej. Te promocje są prawdziwe, to znaczy porównane z cenami historycznymi. Sęk w tym, że musisz się trochę pospieszyć. Akcja promocyjne Odpoczynek 2.0, w której je znalazłem, potrwa tylko do 10 lipca. A jest tu kilka faktycznie ciekawych sprzętów.

Koniecznie sprawdź również dodatkowe akcje promocyjne. Na przykład Wielorabaty, w których dostaniesz zniżkę na najtańszy produkt w koszyku. Naliczana jest w zależności od tego, ile rzeczy planujesz kupić spośród objętych akcją promocyjną. Przy dwóch najtańszy kosztuje o 25% mniej, przy trzech o 45%, przy czterech o 78%, a przy pięciu jego cena spada do zaledwie złotówki.

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Mikrofon

Razer Seiren Elite

549 zł / 499 zł

Razer Seiren Elite oferta w RTV Euro AGD

Fotel

Genesis Trit 600 RGB

949 zł / 799 zł

Genesis Trit 600 RGB oferta w RTV Euro AGD

Klawiatura

MSI Vigor GK50

399 zł / 279 zł

MSI Vigor GK50 oferta w RTV Euro AGD

Słuchawki

Logitech G435 Lightspeed

289 zł / 229 zł

Logitech G435 Lightspeed oferta w RTV Euro AGD

Kierownica

Logitech G29 Racing Wheel

1199 zł / 999 zł

Logitech G29 Racing Wheel oferta w RTV Euro AGD

Gamingowe przeceny do 10.07.2022

  • Razer Seiren Elite - przewodowy mikrofon dynamiczny, z wbudowanym filtrem wycinającym niskie tony, takie jak kroki, aby poprawić czystość nagrywanego dźwięku. Jest tu też limiter, ograniczający zbyt głośne odgłosy, aby zapobiec przesterom. Co do pasma przenoszenia - tu zakres nieco węższy od profesjonalnych jednostek, bo od 50 Hz do 20 kHz. Z modelu skorzystasz bardzo łatwo, bo wpina się go bezpośrednio po USB wprost do komputera.

Razer Seiren Elite na biurku

  • Genesis Trit 600 RGB - nietypowy fotel obrotowy, bo wyposażony w podświetlenie. Model RGB jest skierowany do osób uwielbiających kolorowe światełka. Ma też w pełni odchylane oparcie, funkcję bujania, regulację wysokości oraz podłokietników i spore maksymalne obciążenie na poziomie 150 kilogramów. Miłym akcentem są kółka, które nie rysują podłogi oraz kieszeń na powerbank do zasilania oświetlenia.
  • MSI Vigor GK50 - klawiatura mechaniczna niskoprofilowa. Ma mniejsze przyciski, przez co będzie teoretycznie wygodniejsza, a w praktyce bardziej trafi w gusta dotychczasowych użytkowników laptopów. Model jest pełnowymiarowy i ma podświetlenie RGB. Producent zadbał też o obecność podstawki, a także płytkę górną wykonaną ze szczotkowanego metalu.
  • Logitech G435 Lightspeed - słuchawki łączące się z komputerem, telefon lub konsolą poprzez Bluetooth albo technologię LIGHTSPEED. Co ciekawe, nie ma tu pałąka, ale jest mikrofon redukujący szumy z otoczenia. Sprzęt pracuje nawet do 18 godzin na jednym naładowaniu i wbudowano w niego ogranicznik głośności. No i ten model jest wyjątkowy pod jednym względem. Niewiele gamingowych produktów łączy jakość z pastelowymi kolorami.

Słuchawki Logitech G435 Lightspeed

  • Logitech G29 Racing Wheel - zestaw kierownicy z modułem pedałów. Wykonano ją ze stali nierdzewnej i skóry, ma 900-stopniowy kąt obrotu i mechanizm force feedback symulujący siły oddziałujące na samochód. Ten model współpracuje z komputerem oraz konsolami marki PlayStation. Będzie fajną opcją dla miłośników wyścigówek.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Akcesoria gamingowe taniej - Fotel, kierownica, słuchawki Logitech!