PODPOWIEDZI:

Black Week w RTV Euro AGD - Świetny smartfon na lata

Szybki spis treści:
Black Week w RTV Euro AGD - Świetny smartfon na lata

RTV Euro AGD z jakiejś przyczyny świętuje Black Week. Tak, do listopada jeszcze daleko, ale to dobrze dla nas - konsumentów - bo możemy znaleźć coś faktycznie taniej. Wśród dzisiejszych promocji udało mi się wyczaić całkiem niezłego smartfona na lata, mały telewizor, a także parę innych prawdziwych przecen.

Wszystkie sprzęty w tym artykule są przecenione do 27 lipca. Jeżeli chcesz zaoszczędzić na czymś innym, koniecznie przyjrzyj się Wielorabatom. Dzięki tej akcji dostaniesz zniżkę na najtańszy ze sprzętów w koszyku. Uzależnioną od liczby rzeczy, objętych tą akcją, które kupujesz. Przy pięciu cena najtańszego spada do złotówki i w ogólnym rozrachunku, jeżeli kupisz rzeczy w podobnej cenie, to spora zniżka!

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Płyta indukcyjna

Bosch PVQ651FC5E

2399 zł / 1899 zł

Bosch PVQ651FC5E oferta w RTV Euro AGD

Telewizor

Sharp 43BN5EA

1699 zł / 1499 zł

Sharp 43BN5EA oferta w RTV Euro AGD

Odkurzacz

Beko PowerClean VRT94929VI

1289 zł / 999 zł

Beko PowerClean VRT94929VI oferta w RTV Euro AGD

Smartfon

realme GT 5G 12/256GB Żółty

2619 zł / 1999 zł

realme GT 5G 12/256GB Żółty oferta w RTV Euro AGD

Zmywarka

Bosch Serie 4 SMV4HVX33E

2299 zł / 1899 zł

Bosch Serie 4 SMV4HVX33E oferta w RTV Euro AGD

Taniej na Black Week

  • Bosch PVQ651FC5E - płyta indukcyjna z czterema polami. Jej główną zaletą jest możliwość kontroli temperatury i funkcja MoveMode Plus. Po przesunięciu garnka lub patelni na inne pole, zmieniana jest moc grzania tak, aby na przykład utrzymać temperaturę już gotowego jedzenia przed podaniem.

Sharp 43BN5EA w salonie

  • Sharp 43BN5EA - niewielki telewizor za świetną cenę. Jego główną zaletą jest jednak to, że pomimo 43 cali, ma matrycę wyświetlającą obraz w 4K. Producenci często w takich rozmiarach i budżetach wciąż stawiają na Full HD, a to jednak wyższa jakość obrazu. Jest  tu też wsparcie dla Dolby Vision, chociaż nie spodziewałbym się rewelacji, a całość stoi na systemie Android.
  • Beko PowerClean VRT94929VI - odkurzacz pionowy z łamaną nogą Actiflex, która ułatwi ci dotarcie pod sofę lub regał. Świetne jest to, że producent zdecydował się też na implementację możliwości odstawiania sprzętu w pionie. Zestaw przy tym pracuje dość krótko na jednym naładowaniu (do 45 minut), ale z pewnością wystarczy ci to na wysprzątanie średniego mieszkania.
  • realme GT 5G 12/256GB Żółty - mocna propozycja w sensownej cenie. Sercem urządzenia jest procesor Snapdragon 888, bestia w grach i codziennym używaniu. Dodatkowo jest tu aż 12 gigabajtów pamięci RAM oraz ładowanie 65 watów. Bardzo szybko doładujesz telefon w drodze. Wśród zalet też wyświetlacz AMOLED (z prawdziwymi czerniami) o odświeżaniu aż 120 herców (co oznacza super płynność obrazu) oraz niezłe aparaty.

Realme GT 5G żółty w polu

  • Bosch Serie 4 SMV4HVX33E - zmywarka na 13 kompletów naczyń. Szczególnie podoba mi się w niej współpraca z dedykowaną aplikacją. Dzięki temu nie tylko możesz sterować sprzętem z dowolnego miejsca, ale i zaprogramować dedykowany program, zgodny z twoimi potrzebami, a także startować go wprost z panelu sterowania zmywarki. Jest tu też funkcja Silence on Demand wyciszająca dźwięk maszyny do minimum na pół godziny i ekstra suszenie, wydłużone o od 15 do 20 minut.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Black Week w RTV Euro AGD - Świetny smartfon na lata