PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Promocje prosto ze Stegny! Wentylator i klimatyzator w Vobis.pl

Promocje prosto ze Stegny! Wentylator i klimatyzator w Vobis.pl

Promocje prosto ze Stegny w Vobis.pl to nowa akcja promocyjna, która na pewno przyciągnie uwagę osoby aktywne na TikToku. Mały nadmorski kurort stał się hitem wakacji z uwagi na wyjątkowo pozytywne filmy użytkownika Sarusia55. Nic dziwnego, to niedrogie miejsce. Jeżeli też lubisz przyoszczędzić - sprawdź te dwa rabaty w Vobis.pl, nie ruszając się z domu!

Wśród promocji ze Stegny warto zwrócić uwagę na dwie - wentylator i klimatyzator. Przy tym ta pierwsza jest sczególnie interesująca, bo cena tego modelu jest rekordowo niska. Kupując go przyoszczędzicie ponad 50% jego wartości! A z tego co widziałem w sieci, zbiera całkiem niezłe opinie.

DI4 Aria Silence Lungo 40 45W

Whirlpool PACW212CO

DI4 Aria Silence Lungo 40 45W oferta w Vobis.plWhirlpool PACW212CO oferta w Vobis.pl

Wentylator z solidną podstawą

Mowa o wentylatorze stojącym DI4 Aria Silence Lungo 40 45W w wersji czarno-niebieskiej. To znaczy takiej z pięcioma łopatkami w morskim kolorze. Co prawda w Stegnie takiej barwy morza nie uświadczycie, ale wentylator, czerpiąc designem ze śródziemnomorskich wód, wygląda po prostu nietypowo.

DI4 Aria Silence Lungo 40 45W w Vobis

To tradycyjny model, a nie kolumnowy, więc działa raczej punktowo. Natomiast ma kilka istotnych zalet. Przede wszystkim jest w pełni regulowany. Zmienisz jego wysokość i nachylenie, aby jak najlepiej schłodzić się w gorące dni. Poza tym jest tu też oscylacja - wentylator obraca się w 90 stopniach, docierając do każdego miejsca w pokoju. Z tego co czytałem podstawa jest dość stabilna, nie ma więc strachu, że sprzęt przewróci się podczas pracy.

Klimatyzator na lato i na zimę

Whirlpool PACW212CO to klimatyzator przenośny, to znaczy taki, który możesz postawić w dowolnym miejscu domu. Poprzez rurę pompuje świeże powietrze z zewnątrz, a schładza standardowym systemem skraplacza, sprężarki i czynnika chłodniczego. Nie tylko zmniejszy więc temperaturę w pomieszczeniu, ale za sprawą zjawiska kondensacji, osuszy również twój pokój! 

Whirlpool PACW212CO na białym tle

Nie musisz się przy tym martwić, że na parowniku rozwiną się bakterie lub grzyby. Funkcja Auto Clean po wyłączeniu automatycznie go wysuszy. Jest tu też dedykowany pilot, którym łatwo możesz sterować sprzętem i technologia 6. Zmysł, automatycznie ustawiająca najbardziej komfortowe parametry pracy. Model polecany jest do powierzchni o rozmiarach od 15 do 25 metrów kwadratowych i ma wydajność 12000 BTU.

Materiał powstał przy współpracy z Vobis.pl

blog comments powered by Disqus
Promocje prosto ze Stegny! Wentylator i klimatyzator w Vobis.pl