PODPOWIEDZI:

Grill, karta SD lub klimator taniej! Promocje w Vobis.pl

Szybki spis treści:
Grill, karta SD lub klimator taniej! Promocje w Vobis.pl

Szukacie grilla, karty pamięci lub klimatora taniej? Nie dziwię się, to idealny zestaw na wakacje. Nawet jeżeli tylko jedną z tych rzeczy chcecie kupić, to znalazłem je w promocji, w sklepie Vobis.pl. Oszczędzicie nawet do kilkudziesięciu procent, kupując jeden z podanych niżej produktów!

Urządzenia znalazłem w konkretnych akcjach promocyjnych. Na przykład klimator jest częścią Najlepszych promocji ze Stegny, w których znajdziecie różnego rodzaju wiatraki lub klimatyzatory w niższych cenach. Z kolei karta SD wymaga wpisania kodu “niebieski” właśnie dlatego, że jej obniżka związana jest z Kolorową Promocją. Na podlinkowanych stronach znajdziecie jeszcze więcej przecenionych sprzętów.

Nazwa

Cena

Kup tutaj

Kod

Severin PG8567

349 zł / 269 zł

Severin PG8567 oferta w Vobis.pl

brak

Scarlett Taurus R500

299 zł / 199 zł

Scarlett Taurus R500 oferta w Vobis.pl

brak

Samsung EVO Plus MB-SC256K/EU 256GB

179 zł / 139 zł

Samsung EVO Plus MB-SC256K/EU 256GB oferta w Vobis.pl

Niebieski

Trzy promocje w Vobis.pl

  • Severin PG8567 - grill elektryczny, z którego możesz skorzystać w domu przez cały rok. Model ma moc 2200 watów, co przełoży się na szybki nagrzew i sporą temperaturę. Przy tym żebrowana płyta zaowocuje pięknym wzorem, charakterystycznym dla tradycyjnego grilla. Z modelu Severin PG8567 możesz zdjąć płytę, a to, wraz z systemem odprowadzania tłuszczu, oznacza że łatwo wyczyścisz grilla po smażeniu!
  • Scarlett Taurus R500 - klimator, który od lat jest docelowym wyborem osób szukających niedrogiej ochłody latem. Teraz jest faktycznie tańszy w Vobis.pl. Działa na zasadzie schładzania strumienia powietrza przez odparowanie. Ma 5-litrowy zbiornik wody, który starczy przynajmniej na kilka godzin, i niezły przepływ powietrza na poziomie 270 metrów sześciennych na godzinę.  Jeżeli nie przeszkadza ci zwiększenie wilgotności w domu, to może być spoko sposób na schłodzenie się w te upały!
  • Samsung EVO Plus MB-SC256K/EU 256GB - karta SD w klasie V30, która świetnie sprawdzi się wtedy, gdy potrzebujesz czegoś naprawdę szybkiego. Idealnie nadaje się dla osób, które na przykład posiadają aparat nagrywający w 4K i 50 klatkach na sekundę. W sam raz na okres wakacyjny. Z kolei wysoka pojemność 256 gigabajtów pozwoli ci zapisać naprawdę dużo wspomnień z urlopu.

Źródło: Vobis.pl

blog comments powered by Disqus
Grill, karta SD lub klimator taniej! Promocje w Vobis.pl