PODPOWIEDZI:

Drukarka, monitor, a może laptop? Promocje przed powrotem do szkoły

Drukarka, monitor, a może laptop? Promocje przed powrotem do szkoły

To ostatnie momenty laby, a zaraz wybrzmi pierwszy szkolny dzwonek. Być może nie podjęliście jeszcze decyzji o kupnie laptopa albo drukarki. Jeżeli nadal się wahacie, to sprawdźcie promocje, które przygotowaliśmy.

Im dalej w edukację, tym bardziej przydatne okazują się cyfrowe narzędzia do jej kontynuacji. Nie tylko chodzi o aplikacje do obsługi e-dziennika, ale też sprzęty, dzięki którym możemy się uczyć. To ważne, bo dziecko może każdego dnia odwiedzać punkt ksero, ale w dalszej perspektywie łatwiej będzie mieć w domu solidną drukarkę z funkcją skanera.

Drukarki to bez wątpienia przydatne narzędzia w pracy

O przydatności laptopów czy monitorów chyba nie musimy pisać. Te sprzęty znajdziecie dzisiaj taniej. Ponadto, jeśli nadal poszukujecie tej jedynej promocji - zostańcie z nami na dłużej, obserwując naszą stronę oraz subskrybując kanał Videotesty na Youtube

Wyposaż się do szkoły z rabatem

Podane ceny pochodzą z koszyka. Niektóre produkty mogą mieć niższą cenę dopiero przy przejściu do wirtualnej kasy. 

ProduktNowa cenaNasza oferta
Monitor ASUS VZ239HE Ultra-Slim639 zł 569 złASUS VZ239HE Ultra-slim kup teraz taniej vobis.pl
Laptop ASUS Expertbook B1 8/256 GB2599 zł 2399 złLaptop ASUS Expertbook B1 8/256 GB kup teraz taniej vobis.pl
Drukarka HP DeskJet 3762297 zł 259 złDrukarka + skaner HP DeskJet 3762 kup teraz taniej vobis.pl
Drukarka AiO HP Smart Tank 519 + 150 zł zwrotu719 zł 649 złDrukarka AiO HP Smart Tank 519 kup teraz taniej vobis.pl

Kilka słów o przecenionych produktach:

  • Monitor z ASUS VZ239HE nazwano ultracienkim ze względu na zaledwie 7mm grubości w najcieńszym punkcie. To zasługa technologii IPS. Panel monitora ma rozmiar 23 cali i rozdzielczość 1920x1080 pikseli. Nie jest to sprzęt stworzony z myślą o grach - z odświeżaniem 60 Hz i czasem reakcji 5ms trudno stawać w szranki z propozycjami gamingowymi.  Rozwiązanie ASUSa ma za to filtr niebieskiego światła chroniący przed jego działaniem, szerokie kąty widzenia i pokrycie palety barw sRGB.
  • Laptop z wejściem VGA to rzadkość. ASUS ExpertBook B1 to sprzęt o zacięciu biznesowym, co czyni z niego ciekawą propozycję do edukacji. Możemy rozbudować jego pamięć RAM do 48 GB, dostajemy też szybki port Thunderbolt 4 i czytnik kart Micro SD. Procesor i3-1115G4 nie jest demonem wydajności, ale sparowany z dyskiem SSD NVMe pozwoli Windowsowi 11 na sprawną pracę. W laptopie zaimplementowano funkcję podbijania wydajności oraz optymalizowania wiązki Wi-Fi. 

Laptop ASUS ExpertBook obsłuży wejście VGA dla starszych projektorów i nie tylko

  • Tania drukarka od HP potrafi drukować zdalnie z użyciem usługi HP ePrint. Deskjet 3762 poradzi sobie z drukiem nawet 8 stron na minutę w czerni i 5,5 strony w kolorze. Druk uzyskamy w rozdzielczości maksymalnie 1200x1200 DPI w czerni i do 4800x1200 DPI w kolorze. Jeżeli nie połączymy się poprzez Wi-Fi, wydrukujemy także z użyciem portu USB. Sprzęt HP jest kompaktowy - ma zaledwie 17,7 cm głębokości i 40,3 cm szerokości, a wysokość 14,1 cm pozwoli mu się zmieścić na wielu półkach.

HP Deskjet 3762 pojawi się w stylowym kolorze

  • Droższy sprzęt od HP możemy otrzymać ze zwrotem 150 złotych za zarejestrowanie produktu. HP Smart Tank 519 korzysta zarówno z Wi-Fi, jak i Bluetooth do szybkiego drukowania plików. Jedno napełnienie pojemników atramentem wystarczy do wydrukowania nawet 12000 stron w czerni i 8000 stron w kolorze. Sprzęt wydrukuje do 11 stron mono na minutę. Łatwość obsługi zapewnia aplikacja HP Smart oraz ekran na froncie sprzętu.
blog comments powered by Disqus
Drukarka, monitor, a może laptop? Promocje przed powrotem do szkoły