PODPOWIEDZI:

Candy na IFA 2022 - Małe pralki w nietypowych kolorach i niewiarygodnie szybkie zmywarki

Candy na IFA 2022 - Małe pralki w nietypowych kolorach i niewiarygodnie szybkie zmywarki

Candy wprowadzi na rynek pralki w nietypowym kolorze, niewiarygodnie szybkie zmywarki i interesujące modele lodówek. Na IFA 2022 w Berlinie firma pokazała wiele sprzętów AGD, które wytyczają trendy na rynku. Firma stawia na nowoczesne technologicznie rozwiązania, w tym IoT.

Nowości Candy na IFA 2022 nie ograniczały się wyłącznie do pralek w pastelowych kolorach lub superszybkich zmywarek. Marka pokazała urządzenia z różnych gałęzi segmentu AGD. Wizytujący stoisko Haier Group Europe uczestnicy targów mogli więc zobaczyć też suszarki z serii RapidO Pro, wyposażone w sporo różnych szybkich cykli, ułatwiających dosuszenie ubrań w bardzo szybkim czasie.

Co nowego u Candy? IFA 2022

Z nowości zaprezentowanych na IFA 2022 w Berlinie najbardziej podobały mi się pastelowe wersje pralek Aquamatic. To modele o śmiesznie małych rozmiarach. Są niewiele większe od dużej walizki podróżnej, sprawdzą się więc z pewnością na przykład w mikrokawalerkach, których przecież ostatnio jest przygnębiający wysyp. Mierzą zaledwie 45 centymetrów głębokości, 51 szerokości i 70 wysokości. Są małe i designerskie.

Kolory pralek Candy Aquamatic

Nie przeszkodziło to jednak Candy w zapewnieniu im odpowiednio dużej pojemności. Co prawda 4 kilogramy nie pozwolą na wypranie kołdry, ale na przepranie ubrań samotnej osoby parę razy w tygodniu wystarczy. Tym bardziej że to modele wyposażone w sporo różnych programów, w tym szybkich, z którymi kojarzymy tę markę. No i wspomniane pastelowe kolory wyglądają po prostu interesująco. Candy Aquamatic w limitowanej edycji z pewnością wyróżnią się na rynku.

Bardzo ważną nowością była zmywarka. Candy Rapido to zdaniem producenta najszybszy i najbardziej pojemny model na rynku. Wszystko dlatego, że wyposażono ją w program Wash&Dry; 35’, który w niewiele ponad pół godziny umyje i osuszy naczynia. To krótko, a w dzisiejszych zabieganych czasach każda minuta się liczy. To jednak nie wszystko.

Nowe zmywarki Candy RapidO

Modele zaprezentowane na IFA 2022 mieściły nawet do 16 kompletów naczyń. To zasługa MaxiTub, czyli powiększonego wnętrza zmywarki. Do tego modele Candy RapidO współpracują z aplikacją, a co za tym idzie, pozwalają skorzystać z inteligentnych porad dotyczących zmywania, stworzyć programy specjalne oraz wykorzystać funkcję Snap&Wash;. Zrobisz zdjęcie kosza, a oprogramowanie posłuży ci poradą w kwestii załadunku.

Inne ciekawostki Candy na IFA 2022

Pośród innych ciekawostek znalazła się też elastyczna lodówka Fresco. Ma aż 100 różnych układów, co przełoży się na jak najbardziej spersonalizowane przechowywanie pożywienia przez każdego nabywcę, a także wiele przydatnych funkcji odblokowywanych przez aplikację hOn. Na przykład wirtualny asystent zapasów, ułatwiający zapamiętanie do kiedy należy przechowywać jedzenie i zminimalizowanie marnotrawstwa.

Uprość sobie dzień z Candy

Na rynku pojawi się też Candy RapidO PRO, nowa pralka klasy A, a także interesująca suszarka. Wyposażona w wiele szybkich cykli, a także współpracująca z aplikacją, ułatwi przygotowywanie ubrań do schowania w szafie. Oprogramowanie wyposażono w funkcję Snap&Dry;, która działa analogicznie do innych “snapów” w portfolio producenta. Zrobisz zdjęcie mokrym ubraniom, a hOn podpowie ci, jaki program suszenia byłby dla nich najbardziej optymalny.

Źródło: Haier Group.

blog comments powered by Disqus
Candy na IFA 2022 - Małe pralki w nietypowych kolorach i niewiarygodnie szybkie zmywarki