PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Mio MiVue 732 - Nowy wideorejestrator z jakością Full HD i zintegrowanym WiFi

Szybki spis treści:
Mio MiVue 732 - Nowy wideorejestrator z jakością Full HD i zintegrowanym WiFi

Kamera samochodowa Mio MiVue 732 niesie ze sobą szereg korzyści, a wśród nich zintegrowane WiFi, przesyłanie nagrań na smartfona, znakomita jakość nagrywania. Więcej szczegółów w poniższym newsie.

Wideorejestratory to nie tylko coraz to nowsze technologie, ale przede wszystkim dbałość o bezpieczeństwo. Ten niewielki sprzęt może się przydać w wielu sytuacjach na drodze. Kamera samochodowa Mio MiVue 732 będzie doskonałym dopełnieniem podczas jazdy.

Kilka słów o Mio MiVue 732

Nowoczesny wideorejestrator Mio MiVue 732 cechuje się przede wszystkim w pełni zintegrowanym WiFi. Kopie zapasowe są tworzone w czasie rzeczywistym, a następnie przesyłane na smartfon. Dzięki tej zalecie możliwie jest także udostępnianie filmów znajomym bądź na mediach społecznościowych. Dokonasz aktualizacji oprogramowania za pomocą WiFi OTA (Over-the-air).

Kolejnym atutem tej kamerki samochodowej jest doskonała jakość nagrywanego obrazu. W Mio MiVue 732 zastosowano sensor 2M,płynne nagrywanie Full HD 1080p (30 klatek na sekundę), a także obiektyw o kącie 130°. Każdy najważniejszy detal podczas podróży zostanie zapisany.

Znakomitym rozwiązaniem jest nagrywanie w trybie postojowym. Urządzenie aktywuje się i rejestruje obraz, jak tylko wykryje ruch z przodu samochodu. Jeżeli jesteś poza pojazdem, a potem okazuje się, że masz rysę lub jakieś wgniecenie, to kamera ma dowód na to, kto to zrobił. Żeby skorzystać z tej bardzo praktycznej funkcji należy podłączyć Mio Smartbox III (brak w komplecie).

wideorejestrator Mio MiVue 732 widok z frontu

Warto wspomnieć o wbudowanym 3-osiowym czujniku wstrząsów G-Sensor. Wykryje przeciążenia (gwałtowne hamowanie, nagła zmiana kierunku ruchu) i momentalnie zapisze krótki filmik na karcie pamięci, zabezpieczając go równocześnie przed nadpisaniem.

Mio MiVue 732 kupisz w wybranych sieciach handlowych w cenie 399 złotych.

blog comments powered by Disqus
Mio MiVue 732 - Nowy wideorejestrator z jakością Full HD i zintegrowanym WiFi