PODPOWIEDZI:

Infinix Zero Ultra już w Polsce! Smartfon z turboładowaniem 180 W naładujesz w 12 minut!

Infinix Zero Ultra już w Polsce! Smartfon z turboładowaniem 180 W naładujesz w 12 minut!

Do Polski wkroczył najnowszy smartfon Infinix Zero Ultra z wyjątkową technologią ładowania 180 W, co pozwala na pełne naładowanie jego dwukomorowego akumulatora o pojemności 4500 mAh w zaledwie 12 minut. Więcej informacji na jego temat w poniższym newsie.

Infinix Zero Ultra to pierwszy na świecie smartfon z najszybszą na rynku technologią ładowania 180 W Thunder Charge, co oznacza błyskawiczne ładowanie od 0 do 100% w zaledwie 12 minut.

Jaki jest Infinix Zero Ultra?

Innowacyjny smartfon Infinix Zero Ultra posiada szereg udogodnień zapewniających najwyższy komfort podczas użytkowania. Zachwyca tylny aparat fotograficzny 200 Mpx z optycznym stabilizatorem obrazu i dodatkowym, szerokokątnym obiektywem 13 Mpx oraz poczwórną lampą błyskową. Przedni aparat 32 Mpx posiada podwójną lampę błyskową. Telefon dysponuje pamięcią ROM 256 GB + 8 GB RAM (możliwość rozszerzenia do 13 GB).

Masz do czynienia z 6,8-calowym bezramkowym wyświetlaczem AMOLED FHD+, którego szczytowa jasność wynosi 900 nitów, a częstotliwość odświeżania 120 Hz. Zastosowano system operacyjny XOS 12 na bazie Android 12. Użytkownik znajdzie tryb dla dzieci, tryb eliminacji niebieskiego światła czy tryb dzielenia ekranu. Z wydajnych podzespołów wymienia się jeszcze procesor MediaTek Dimensity 920 6nm 5G oraz zaawansowany, 4-warstwowy grafitowy system chłodzenia. Razem ma 11 warstw materiałów rozpraszających ciepło (obniżają temperaturę rdzenia). 20 czujników temperatury chronią przed przegrzaniem.

Najnowocześniejszy smartfon Infinix oferuje moduł NFC i dwa sloty na karty 5G. Warto wspomnieć, że Infinix Zero Ultra w 36-miesięcznym teście płynności TÜV SÜD otrzymał najwyższą ocenę.

doskonały smartfon Infinix Ultra Zero

Jeżeli chodzi o design, to jest on zainspirowany kosmosem, co znakomicie widać po srebrzysto-białej wersji (Coslight Silver). W komplecie otrzymasz zaawansowaną ładowarkę, z pomocą której naładujesz inne urządzenia, takie jak na przykład tablet, laptop.

Smartfon Infinix Zero Ultra kupisz w sugerowanej cenie 2999 zł bądź w promocyjnej cenie 2699 zł (48 h od premiery). Jest dostępny u wybranych partnerów handlowych: Allegro - Strefa Marki i Media Expert.

blog comments powered by Disqus
Infinix Zero Ultra już w Polsce! Smartfon z turboładowaniem 180 W naładujesz w 12 minut!