PODPOWIEDZI:

Samsung Q80C - Rusza przedsprzedaż 98-calowego telewizora z usługą profesjonalnej kalibracji!

Samsung Q80C - Rusza przedsprzedaż 98-calowego telewizora z usługą profesjonalnej kalibracji!

Właśnie wystartowała przedsprzedaż telewizora Samsung Q80C 98”, podczas której użytkownicy będą mogli skorzystać z usługi kalibracji wykonanej przez profesjonalistów z firmy SKALIBRUJTV. Więcej szczegółów w poniższym newsie.

Startuje przedsprzedaż Samsung QLED Q80C, czyli najnowszego telewizora z ekranem o przekątnej aż 98”. Dla tych, którzy dokonają zakupu w dniach od 19 czerwca do 9 lipca, czeka usługa kalibracji wykonanej przez profesjonalistów z firmy SKALIBRUJTV.

Kilka słów o telewizorze

Telewizor Samsung QLED Q80C w rozmiarze 98” to najlepszy wybór dla miłośników domowego kina. Gigantyczny ekran oferuje realistyczny obraz w rozdzielczości 4K i tym samym pełnię wrażeń. Oglądając film lub widowisko sportowe, będziesz mógł odczuć, jakbyś w nim uczestniczył.

Zastosowano Bezpośrednie Podświetlenie Strefowe, które przekłada się na widoczność każdego detalu, wszystko jest wyraźne, a kolory nasycone. Gęsto skoncentrowane strefy podświetlenia matrycy LED odpowiadają za wydobywanie głębokiej czerni i czystej bieli z każdej sceny.

Neuronowy Procesor AI Quantum 4K gwarantuje realizm i dynamikę obrazu, opiera się na 20 wielomodelowych sieciach neuronowych, dzięki czemu poprawia oglądane materiały w czasie rzeczywistym. Dane wideo i audio są analizowane, więc w efekcie wrażenia są najbardziej zbliżone do rozdzielczości 4K i to bez względu na jakość źródłowych cyfrowych materiałów wideo.

Wzmocnienie Głębi Obrazu daje niesamowite efekty, gdyż pierwszoplanowe detale stają się realistyczne i wyraźne, natomiast tło pozostaje bez zmian. Przykładem jest oglądanie filmu przyrodniczego, gdzie zostaną uwydatnione zmarszczki na ciele nosorożca, przy czym tło będzie miało naturalną nieostrość.

Wrażenia wizualne to nie wszystko. Ważny jest spektakularny dźwięk przestrzenny, dlatego producent zadbał o technologię Dolby Atmos i wielokanałowe wbudowane głośniki. Takie połączenie oznacza porywające brzmienie. Możesz również dokupić soundbar Q-Serii, taki jak Q990C, aby harmonijne współbrzmienie płynęło z obu urządzeń. Funkcja Q-Symphony polega na tym, że głośniki telewizora i soundbara synchronizują się wzajemnie, dźwięk będzie jeszcze bardziej wciągający.

Samsung QLED 4K Q80C 98” posiada intuicyjny w użytkowaniu Smart Hub. Wbudowany Hub IoT umożliwi rozbudowanie domowego ekosystemu połączonych urządzeń i to bez dodatkowych modułów zewnętrznych.

Samsung 98Q80C przedsprzedaż telewizora 98-calowego

Jak skorzystać z przedsprzedaży?

Zamówienia w ramach przedsprzedaży można składać od 19 czerwca do 9 lipca 2023 roku u partnerów handlowych TERG Spółka Akcyjna, NEONET S.A, Samsung Brand Stores, I TERRA Sp. z o.o., Matrix Media Sp. z o.o, Samsung Electronics Polska Sp. z o.o sklep internetowy samsung.com, AUDIO COLOR, x-kom sp. z o.o..

Z oferty skorzystasz na stronie: https://www.superbigtv.samsung.pl/. Wysyłka produktów rozpocznie się od 10 lipca i potrwa do 23 lipca.

Jeżeli chcesz otrzymać voucher na Usługę Kalibracji, to w dniach od 10 lipca do 6 sierpnia (lub do wyczerpania puli zamówień promocyjnych) wypełnij i prześlij formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na stronie Internetowej po zalogowaniu do konta Samsung Account należącego do Uczestnika.

Formularz musi zawierać: dane osobowe Uczestnika, adres e-mail, numer telefonu, datę zakupu oraz określenie sprzedawcy, od którego nabyto Produkt tj. Punkt Handlowy lub Sieć Handlową, w której nabyto produkt. Należy także dołączyć skan dowodu zakupu potwierdzającego dokonanie zakupu Produktu, zawierającego pełną nazwę Produktu.

W momencie, gdy zgłoszenie przejdzie pozytywną weryfikację, to uczestnik otrzyma voucher na Usługę Kalibracji. Do 3 września należy umówić wizytę (w zależności od dostępnego terminu). Voucher uprawnia do realizacji Usługi Kalibracji najpóźniej do 24.09.2023 r.

Warto zaznaczyć, że kalibracja jest dokonywana przez profesjonalistów (SKALIBRUJTV.pl) i polega na usłudze zmiany ustawień temperatury barwnej wyświetlanego obrazu za pomocą kolorymetru podłączonego do komputera. Celem jest dostosowanie obrazu do preferencji widza.

blog comments powered by Disqus
Samsung Q80C - Rusza przedsprzedaż 98-calowego telewizora z usługą profesjonalnej kalibracji!