PODPOWIEDZI:

Nowy IQOS Iluma Prime podgrzewa tytoń indukcyjnie!

Nowy IQOS Iluma Prime podgrzewa tytoń indukcyjnie!

Nadchodzi nowy IQOS. Na wydarzeniu w Warszawie, pokazano IQOS Iluma. To seria innowacyjnych podgrzewaczy tytoniu, które rozwiązują wiele problemów dotychczasowych urządzeń. Wszystko ze względu na nowy sposób działania. Podgrzewacze IQOS Iluma wykorzystują indukcję.

Nowe podgrzewacze tytoniu IQOS Iluma to tak naprawdę seria. Na zamkniętej imprezie w Warszawie, producent pokazał trzy urządzenia. Różnią się przede wszystkim cenami i wykonaniem, ale łączy je technologia podgrzewania indukcyjnego. Warto dodać, że IQOS Iluma są już od dłuższego czasu dostępne za granicą. Można je było dotąd nabyć na przykład w Korei Południowej lub w Czechach.

Artykuł nie promuje używania tytoniu. Ten wyrób tytoniowy szkodzi zdrowiu i powoduje uzależnienie. Najlepszym rozwiązaniem jest rzucić nałóg.

Nadchodzi nowe - Smartcore Induction System

O co chodzi, kiedy mówię o nowej technologii? Dotychczas podgrzewacze tytoniu były ostrzowe. Rozgrzewały wkłady za pomocą nagrzewającego się pręta. To oznaczało, że pozostawał w nich tytoń, ostrze mogło się złamać, a sam proces był mniej wydajny niż nowe rozwiązanie wprowadzone na nasz rynek przez IQOS-a.

Dwa warianty IQOS Iluma

Smartcore Induction System polega na dwóch elementach. Sam IQOS Iluma, niezależnie od wersji, generuje pole elektromagnetyczne. Wewnątrz nowego rodzaju wkładu z kolei jest materiał ferromagnetyczny. Brzmi magicznie, ale to po prostu blaszka, która pod wpływem wytwarzanego pola się nagrzewa. W efekcie od środka podgrzewa tytoń.

IQOS Iluma One w ręce

Ciekawostką jest to, że dotychczas pojawiały się głosy twierdzące, że podgrzewacze generują nieprzyjemny zapach. Nowe IQOS Iluma nie mają tego problemu. Wiem co mówię, sam nie przepadam za zapachem podgrzewczy, a spędziłem wieczór w towarzystwie ludzi testujących nowe urządzenia.

IQOS Iluma występuje w trzech wersjach

Na imprezie pokazano nowy podgrzewacz tytoniu w trzech wersjach. Najmniejsza jest IQOS Iluma One. To rozwiązanie naprawdę kompaktowe, wykonane w całości z aluminium. Waży przy tym zaledwie 68,5 grama! Występuje w pięciu wersjach kolorystycznych. Użyjesz z nim do 20 wkładów tytoniowych na jednym naładowaniu, bez czekania.

IQOS Iluma podświetlany od dołu

Oczko wyżej jest IQOS Iluma. Składa się już z dwóch części, podgrzewacza i przenośnej ładowarki. Też jest w pełni wykonany z aluminium i dostępny w pięciu kolorach. Po wysunięciu z banku energii podgrzewacz jest zdecydowanie mniejszy niż wersja ONE i posłuży do dwóch wkładów pod rząd. Całość pozwoli użyć dwadzieścia.

IQOS Iluma Prime w męskich rękach

Najwyższa wersja to IQOS Iluma Prime. Kupując ją, płacisz właściwie za prestiż, bo wykorzystuje dwa rodzaje materiałów. W większości stworzono ją z aluminium, ale dodatkowa materiałowa lub skórzana klapa nadaje jej ciekawego charakteru. Również posłuży do dwóch wkładów pod rząd, z możliwością 20, po doliczeniu energii z przenośnej ładowarki. IQOS Iluma Prime będzie dostępna w czterech wersjach kolorystycznych.

Nowe IQOS-y są już dostępne w przedsprzedaży

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem nowego IQOS-a, to musisz wiedzieć, że są już dostępne w przedsprzedaży. Według strony producenta pierwsze modele będą dostarczane od 12 września 2023 roku. Na stronie są też już dostępne akcesoria do personalizacji nowych podgrzewaczy tytoniu. Obudowy, magnetyczne nakładki i okrągłe nasadki w różnych wariantach kolorystycznych.

blog comments powered by Disqus
Nowy IQOS Iluma Prime podgrzewa tytoń indukcyjnie!